Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az olyan lányok, akik sokat mosolyognak?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többen jegyzik meg,h milyen mosolygós lány vagyok. Ha jó kedvem van,tényleg sokat mosolygok,viszont azt sem tudom letagadni,ha rossz kedvem van vagy vmi bánt.(mérleg a csillagjegyem,hallottam már,h ez jellemző a mérlegekre,de nem ismerek közelről egy ilyen embert se.) Nem vagyok harsány lány egyébként,csendes,kissé gátlásos vagyok,nem tartom magam 'hűdeszépnek'(csúnyát se mondanék,inkább átlagos),de állítólag gyönyörű a szemem,a szám,gyönyörű a mosolyom,és mint nem rég kiderült (akaratomon kívül) hatással vagyok másokra,van aki úgy érzi,muszáj mosolyognia a környezetemben.

Nem irritáló,ha vki (szinte) állandóan mosolyog?

(Nem hebrencs tini vagyok már,lassan betöltöm a 21et)


2011. jún. 10. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindig vonzó a mosoly. úgy érzem olyankor, hogy a lelke is mosolyog.
2011. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy bejön!

Nagyon le tud lohasztani, ha egy lány szinte soha nem mosolyog, ill. nem lehet megnevettetni, nincs humorérzéke.

Szeretem a jókedvű, mosolygós nőket. Szebbek lesznek tőle :-)

36F

2011. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem abszolút. Mennyivel felemelőbb egy Cameron Diaz vagy bármilyen hasonló,mosolysós ember képeit nézni,mint a drágalátos Kristen Stweart fintorgását,morgáság,vagy semmilyen maga elé bámulását... Gondolj csak bele,sokkal szimpatikusabb... szerintem.
2011. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

:D


Én is mérleg nő vagyok. És régebben sokat mosolyogtam, sokak szerint már túl sokat is. Idiótának néztek, hogy ilyen sokat mosolygok. (ha zavarban voltam, akkor is mosolyogtam) Aztán kaptam 1-2 pofont az élettől és azóta valahogy nem vigyorgok.


Nagyon ritka az, hogy őszintén tudjak mosolyogni. Mára csak kivételes személyek tudják ezt kihozni belőlem. (pl.: most van egy férfi, akinek a társaságában folyton vigyorgok, ő meg biztos hülyének néz)

2011. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ha egy lány mosolyog olyan szívmelengető ,de azt már nem amikor egy csaj vihog amit manapság gyakrabban látok hogy mennek barátnők az utcán és mindenen röhögnek. A mosoly magában hordozza a nőies eleganciát és felmelegíti az emberek szívét ^^

18/F

2011. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan lányok jönnek be. Az nagyon szép ha egy lány sokat mosolyog, engem is mindig felvidít. 25F
2011. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem is bejön. Mindenki szebb, amikor mosolyog :)
2011. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint megnyugodhatok,nem néznek idiótának a pasik,amiért sokat mosolygok:)
2011. jún. 10. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, megnyugodhatsz, én sem néznélek idiótának, s inkább mosolyogjon állandóan egy lány, minthogy faképpel bámuljon :) Szebb lesz az ember, ha mosolyog :)


20f

2011. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem a fapofájú meg nyomott képű emberek riasztanak tök mindegy, hogy férfi vagy nő. Szinte csak mosolygós emberek vannak a környezetemben 20-tól a sírig. :)
2011. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!