Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 évesen lányként gáz társker...

17 évesen lányként gáz társkeresőre regisztrálni? Ha valaki felismer?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenhol lehet ismerkedni, és főleg mostanában eljárok otthonról (sport és kulturális társaságban is bent vagyok), de eddig nem sok történt. Eszembe jutott, hogy egy próbát a netes dolog is megérne, de mindig az jut eszembe, hogy egy családtag vagy ismerős véletlen megtalál és az ciki lenne...

Szerintetek?



2013. jún. 9. 00:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10: De úgy gondolod, egyszer érdemes megpróbálni, vagy, mivel "túl sok a defektes" inkább ne is? :D
2013. jún. 9. 01:14
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, próbáld meg, de készülj fel rá, hogy érhetnek meglepetések. Amúgy kétszer jutottam el az első randiig tök normálisan kinéző férfiakkal (a többinél csodálkoztam, hogy már Középföldén is van net az orkoknak?), az egyiken azt hallgattam, hogy de szuper is ő, a volt barátnője egy szemét r.banc és különben is hülye, hogy őt elhagyta, mert az új pasija egy görény, a másik esetben ott derült ki, hogy az illető nős, de az asszony ezt meg azt csinálja (na meg hogy mit nem csinál elégszer), de ő nem bírja, de elhagyni se tudja, mert a gyerekkel zsarolja, hogy akkor majd nem látja többet...


Volt ismerősöm, aki viszont ott talált rá egy réges régi ismerősére, felvették a kapcsolatot, már megvan a baba...

2013. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
családtag megtalál nem ciki, max ha osztálytárs :D
2013. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz.


Ha pedig valaki felismer,akkor ő is ott van azon a társkeresőn nem?

2013. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
na regisztráltál? Mire jutottál?
2013. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, igen, de a 2. keresztnevemmel, amit nem is igazán használok, tehát nem sokan tudják, és nem is hazugság. :) Eddig normálisak találtak rám (meg pár idősebb pasas, de azok is viccesek és jófejek voltak a levélben, nem olyan pedo félék :D)
2013. jún. 13. 22:34
 17/18 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy melyikre regisztráltál? Vannak további tapasztalataid? :)
2013. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A parom.hu -ra. A fentebb említett aranyos bácsikákon kívül más ilyen extrémebb nem volt, 3 sráccal voltam úgy, hogy beszélgetek velük, az egyik helyes volt, de nem passzolt személyiségben, a másik meg aranyos, de az összhang nem volt meg teljesen... a 3.-al meg előreláthatólag kedden fogok találkozni :)
2013. jún. 21. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!