Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 évesen lányként gáz társker...

17 évesen lányként gáz társkeresőre regisztrálni? Ha valaki felismer?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenhol lehet ismerkedni, és főleg mostanában eljárok otthonról (sport és kulturális társaságban is bent vagyok), de eddig nem sok történt. Eszembe jutott, hogy egy próbát a netes dolog is megérne, de mindig az jut eszembe, hogy egy családtag vagy ismerős véletlen megtalál és az ciki lenne...

Szerintetek?



2013. jún. 9. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya? Mert ha minimum átlagos vagy, akkor engem keresel.
2013. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nem
2013. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Mér nem mész el dizskoba?M
2013. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki... csak találj rá magyarázatot... mondjuk ha megkérdezik, h miért teszed, akkor tudd válaszolni, hogy mi közöd hozzá köcsög, vagy törődj a magad dolgával f@szfej...
2013. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3 : Azt is próbáltam, barátnőm szülinapi bulija volt egy szórakozóhelyen tartva, de inkább a táskaörző szerepet vállaltam a kanapén, a seggrázás nem ment (meg a zene is vacak volt :D)
2013. jún. 9. 00:53
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ciki. Meg egyébként is, ha megtalál egy ilyen oldalon, akkor valahogy ő is oda keveredett, tehát ilyen alapon akkor már neki is ciki.
2013. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6: Heh, ez igaz :D
2013. jún. 9. 00:54
 8/18 anonim ***** válasza:

ma 00:53


:DD

2013. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ameoland ***** válasza:

Sokáig én is gondolkoztam, hogy -bármivel kapcsolatba- mi lesz, ha megszólnak érte. Nos, amíg nem bűncselekmény addig a te belátásod és véleményed a legfontosabb :)

Ne élj úgy,hogy félsz mások kritikájától. Nehéz vállalni azt, ami néha elüt az "átlagtól", de önmagadnak lenni a legjobb.

2013. jún. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben regisztráltam.

Hiába írtam ki, hogy nem dohányzom és engem zavar a cigifüst, ez nálam kizáró ok, több erős dohányos is írt. El sem olvasták vagy mi???

Kaptam verseket, vagy a fütykösről képet, rögtön azzal nyitottak, hogy mit csinálnának velem. Volt aki megmondta, hogy nem független, és hogy csak egy félrekufircra kell neki társ.


Próbáltam udvarias lenni, hogy mindenkinek válaszolok, de mint új regisztrált fiatal nő, jöttek mint sz.rra a legyek, de a 99% defektes volt. Olyan képeket raktak fel magukról, hogy vihogva borultam a billentyűzetre.


A normálisabbakkal elkezdtem levelezni. Persze nehéz volt, hogy miközben válaszolok az újaknak, ezekkel is levelezzek és észben tartsam, hogy Tomi74 írta, hogy kertész, tehát ne kérdezzem meg mi a foglalkozása, Tamás123 a komolyzenét szereti és neki már megírtam, hogy én mit szeretek, nem kéne ugyanazt, továbbá Tom szabadidejében motorozik. Közben gyűltek a levelek, napi 2 órában a munkaidő után már kezelhetetlen volt, és elkezdtek jönni a leb.szások, hogy Tomcika 2 napja kérdezte, hogy szeretek-e biciklizni és mekkora paraszt vagyok, hogy nem írtam még vissza. Aztán amikor láttam, hogy 24 óra netezés is kevés lenne, hogy korrekt módon elutasítsam a nem szimpatikus partnereket, a szóbajövőknek adjak egy esélyt, egyszerűen törölte magam és hagytam a fenébe...

2013. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!