Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen csak a filmekben van,...

Ilyen csak a filmekben van, lehetséges? (báros jelenet)

Figyelt kérdés

Az, hogy a férfi bemegy a bárba egyedül, leül a pulthoz, és kér magának egy italt. Ahogy iszik, odamegy hozzá egy lány, elkezdenek ismerkedni , beszélgetni, esetleg később valami komolyabb alakul ki.


Ez tehát lehet a vló életben is, tehát ha én lemegyek inni és egyedül ülök a bárnál iszogatok, akkor van jó esélyem arra,hogy valaki odajön hozzám lány?



2013. jún. 7. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyne.


Legyél öltönyben, hordjál Michael Kors vagy milyen órát, igyál whiskeyt és máris nyert ügyed van.

2013. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, de elég kicsi rá az esély.
2013. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
elég kicsi.menj inkább te oda.sokkal nagyobb az esély.ha visszautasítanak próbáld újra.minél többször próbálkozol, csak találsz vkit aki örül neki.én örülnék:) 20/L
2013. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a való életben inkább a fordítottja jön be. Bár a nők meg nem üldögélnek egyedül egy bárpultnál, szóval vigyél havert is. :D
2013. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én napi 24 órát töltök bárpultoknál ülve és iszogatva és évente van egy barátnőm te is próbáld ki!
2013. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 8Cat8 válasza:
A lányok többsége szerintem nem fog odamenni egy bárpultnál magányosan ülő pasihoz, de magányos lányok se szoktak ilyen helyen egyedül üldögélni :( , de a remény hal meg utoljára, sok sikert hozzá :)
2013. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, bár még nem járhatok iszogatni bárokba és lány vagyok, de ha mennék, kb én is így lezuppannék a pulthoz kérnék egy sört és várnám, hogy valaki odajöjjön hozzám:D
2013. jún. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!