Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges kép alapján belezúg...

Lehetséges kép alapján belezúgni valakibe?

Figyelt kérdés
Nemrég nézelődtem fb-on és egyik lány ismerősöm képeinél láttam meg bnőjét.Tőlem egy évvel fiatalabb,és a szomszéd faluban lakik.Kicsi husinak tűnik így kép alapján de olyan pont jó,arcra is nagyon szép aranyos lánynak tünik.Bejelöltem és vissza is igazolt,gondolkozok hogy írok neki másképp nem hiszem hogy összefutnánk.minél többet nézegetem a képeit annál inkább olyan érzésem van hogy akarom őt,és amennyire fb alapján meglehet állapítani rendes lány és nincs senkije.Lehetséges csak így ennyi alapján kicsit "belezúgni" valakibe vagy csak túlgondolom a dolgokat?
2013. jún. 4. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

először a szemed szerelmes utána már mindened epekedni fog érte :D

már ha megszereted belsőre is :)

2013. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem írok neki valamit kicsit viccesen mondjuk hogy járnál egy áll nélküli fiúval? mert olyan szép vagy hogy leesett az állam :D jó lenne ha én is bejönnék neki :)
2013. jún. 4. 23:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

figyi a nők udvarolnak manapság

ez tökösségre vall próbáld meg :D megéri nem? :)

2013. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát muszáj lesz ha akarok valamit :) bízom benne hogy helyen ítéltem meg,és legalább annyit megtesz hogy válaszol.sajna sokan még ennyire sem képesek.
2013. jún. 5. 00:06
 5/13 anonim válasza:
Tetszett ez a frappáns szöveg, amivel indítani akarsz :D én jót nevettem rajta. És a csajok szeretik, ha egy pasi humoros és meg tudja őket nevettetni. Én szurkolok neked ;)
2013. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi pont ez a lényege,remélem nála is hasonló rakciót vált ki :D nah majd kiderül :)
2013. jún. 5. 00:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a szöveg szerintem cuki... bár nem tudom, mennyi idősek vagytok.


Belezúgni lehet, de ugyanilyen gyorsan le is tudja élőben rombolni a felépített álomképet, ha nem olyan, mint amilyennek elképzelted.

2013. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 19 talán ilyen idősen még jó :) hát az biztos,de ha előtte sokat beszélünk,esetleg telefonon hallom a hangját is akkor szinte biztos hogy élőben sem lesz sokkal rosszabb,eddig legalábbis túl nagyot nem csalódtam még ha neten jól elvagyok valakivel akkor a beszélgetés is menni fog élőben.
2013. jún. 5. 00:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed, hogy belezúgsz, közbe pedig nem. Ezt hívják, virtuális valóságnak, apukám.
2013. jún. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg amúgy válaszolni fog. Én nem szoktam válaszolni, ha nem szimpi a pasi, de ha ő ismeretlenül vissza is igazolt, akkor szerintem tök alap, hogy válaszol. Hajrá!
2013. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!