Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hetedik osztályos vagyok ès falun jarok iskolába....van egy matek tanárom akivel nemjövök ki valami jól...kedden(2013.6.4.)bejelentete az osztályunknak,hogy a szomszed falu iskolajaban ahol o tanit rendezet egy kirándulàst...ami nem drága ès egy aqua parkhoz hasonlo helyre mentunk volna...anyukam elengedet csak hát az a szitu van,hogy nevelo szuloknel vagyok....es anyukam lekelett volna adjon legalabb egy hetel azelot egy papirt nem tudom hova,hogy engedjenek engemis el. De anyum nemtud elmenni arra a helyre csak azert,hogy elinteze a papirt...(85km van tolunk a hely) .Mekèrdeztem a tanàrt,hogy valalja-e feleloseget ertem azon az egy napon hogy en is tudjak menni....de aztmont nem valalja......egesz nap azèrt sirtam mert nemkepes valalni ertem a feleloseget....es hat csak en kell maradjak lany ez meg az osztaly 3 hu.jeje(fiuk)...olyan nem igasag hogy csak azert merf a biologi anyam eldobot magatol en mekel szenvedjek miatt...

13/L

Helytelenirasert bocsi..,


2013. jún. 6. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ezzel már nem tudsz mit csinálni. majd legközelebb jobban odafigyelnek a felnőttek, hogy időben rendben legyenek a papírjaid, lesz még kirándulás később is. Lehet, hogy itthon is jól fogod magad érezni.
2013. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

email?

fax?

2013. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A tanár nem valalja a feleloseget..s ez nkm annyira roszzul esik....mar annyira vartam h vegre en is tudjak kirandulni az osztalyal..Tavaly is ez volt....most iden is....mar nagyon elegem van...

a tanár ram van szalva mar vagy 2,5 eve..orakon odajon a szekevel es leul melem es cikiz az egesz osztaly elott..

Rohog rajtam amiert nem tudok ez azt...

amikor korhazba kertem es aztmontak bekel fekugyek szoltam a tanaroknak...es o volt az egyetlen aki akkor is rohogot rajtam + minden egyes oran asztmondja h en nem erek semmit...csak egy pakterium vagyuk aki csak a levegot szivja...

2013. jún. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!