Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Lent a magyarázat!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Lent a magyarázat!

Figyelt kérdés
5 eve volt, hogy szakitottam vele a szûleim miatt mert túl hamar lefeküdtem vele es a szüleimnek nem tetszett ez. mára már tõbb hosszú kapcsolatom volt 2 hete lett vège 2 éves kapcsolatoknak és újra elkeztunk beszélgetni tegnap találkozunk is. Semmi nem változott ugyan úgy vonzodunk egymáshoz mintha sosem lett volna vége. Teljesen kikeszit hogy merjek újra kezdeni vele. Ő szeretné én meg nem tudom mi tevő legyek. Félek attól hogy csak fellangolas számára én meg lehet komolyan gondolnám.
2013. máj. 21. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szóval öt éve otthagytad, dugtál fűvel, fával, és most még benned van kérdés, hogy ő mit is akar tőled ... ehhh
2013. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem dugtam fûvel fával mivel 3 kapcsolatom volt. Nem aza kèrdès hogy ô mit tenne hanem hogy ha bárkivel lenne ez a szitu akkor h lèpne hogy ujra kezdenè azzal az illetovel.
2013. máj. 21. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon egyszerü: Szeretnél vagy nem szeretnél járni vele??
2013. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.

Sosem tudod mi lett volna ha.. :)


17/L

2013. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!