Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, bárki! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, bárki! Ti mit tennétek ilyenkor? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés

A pasimnak már voltak barátnői, nekem még nem volt senkim. Még szűz vagyok. És nagyon szeretem, beszéltünk is már róla. De ő neki olyan barátnői voltak, akiket egy-két hét alatt megkapott. Nekem azt mondta, hogy szerinte két hónap kb az ideális. De nekem ez kevés, hogy megbízzak valakiben. Hogy mondjam el neki? Mit csináljak? Válaszokat előre is köszönöm!

Egy tanácstalan 17 éves lány


2013. máj. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
simán mondd meg neki, hogy neked ez kevés. ennyi az egész
2013. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk így: "Nekem 2 hónap kevés, hogy megbízzak valakiben." Ha nem gyökér, akkor megérti.
2013. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ideális időpont. Csak akkor tedd meg, ha úgy érzed, hogy szereted, és ő is szeret. Aki így nyilatkozik, hogy két hónap az ideális, az közelében nincs a szerelemnek.

Csak egy tárgy ne legyél.

2013. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy itt is megfogalmaztad: ennyi idő túl kevés neked ahhoz hogy megbízz valakiben. Ez így van rendjén. Én 7 hónap után feküdtem le az első sráccal, pedig előtte neki is volt már pár lánnyal dolga, de kivárta.
2013. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha emiatt otthagyna, akkor keress mást...
2013. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!