Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Interneten ismerkedni, társker...

Interneten ismerkedni, társkeresés mennyire lehet 'sikeres' ez a fajta ismerkedős dolog?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 22:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én imádom a netes ismerkedést és hogy akár az ország másik pontján lévő emberrel is bármikor levelezhetek.

És már tök lusta vagyok eljárni ismerkedni,azonkívül nem is olyan jó,mert egy szórakozóhelyen a zajban nem tudja az én érdeklődésemet felkelteni úgy,mint valaki a neten.


1.párom szórakozóhely,rossz volt.

2.párom gyerekkori ismeretség

3.netes véletlen ismerkedés,nekem eddig a legjobb.

2013. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nálunk igencsak friss az élmény :) egy éve barátnőm mondta hogy keressem meg Facebookon XY-t mert biztos szimpi lesz. Nem akartam de pár hét múlva irt nekem és egyre többet beszéltünk. Aztán mar napi szinten. Megkedveltuk egymást. Ez a nyár elején volt. Ősszel vallotta be hogy többet szeretne de akkor én meg nem amit nagyon nehezen fogadott el. Időközben mindkettőnknek lett kapcsolata de rövidek. És márciusban kérte hogy talAlkozzunk. Egy hét múlva tényleg itt volt és beleszerettem. Azóta együtt vagyunk. A barátnőm pedig hatalmasat nézett mikor bemutattam Norbit :) szóval én, mi nagyon támogatjuk a netes dolgokat :D
2013. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig egy vadidegen embernek,akit nem látsz könnyebben kinyílsz látatlanban a neten ergo közelebb kerültök egymáshoz,mint bárhol máshol,ahol először megjátsszátok magatokat,hogy tetszetek és kevésbé mutatjátok meg az igazibb éneteket.

Ebben van a netes csalók veszélye,de ebben van a netes pozitív ismerkedés előnye is.

2013. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá netes párkeresés! :)))) És köszönöm a pozitiv és nem túl pozitiv válaszokat! :)
2013. jún. 5. 22:30
 15/24 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod. Jobban is teszed , hogy ismerkedsz, mint itt kérdezgetsz.
2013. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Téleg van sok rengeteg kamus !!!!

De viszont van normalis is, tapasztalni kell meg er egy probat szerintem, a baratnom is interneten ismerkedet es aztan meismert egy pasit akinek mostanra mar a felesege es mar van 2 gyerekek is

szerintem nincs semmi rosz az internetes ismerkedesbe

Probald meg !!!!!

2013. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Először még én is beleestem netes csalóba,de még mielőtt találkoztunk volna rájöttem,hogy házasságszédelgő.


Végül is hamar rájöttem milyen a csaló dumája,nem igazán tudsz vele normálisan beszélgetni,ehelyett fű-fát ígér.


Azonkívül hülye jeligéik vannak pl.star patrik (ja persze ő a sztár) na én akkor azonnal törlöm,mert ha ilyeneket odabiggyeszt,hogy star,akkor csak egy piti strigulagyűjtő...

2013. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mondok én egy kamu csajt : timikemimike
2013. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Lehoztam 18-as egy GYK-s irogató,megszívtad vele?:):)
2013. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én nem szívtam meg itt senkivel még, mivel nem ismerekedek neten. Ő írt rám, mert van fent egy félmeztelen képem és állítólag tetszem neki.. Mondtam küldjön képet, amire persze rákerestem google-n és kidobott vagy 20 amcsi instagramos csaj oldalát :DD

Szóval annyira nem hatott meg, de azért gondoltam beírom mert pont 10 perce történt.:)

2013. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!