Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 36 évesen van esélyem társat...

36 évesen van esélyem társat találni? Van egy 1 éves kislányom.

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok megbízható társkereső oldalt?

36/L



2013. jún. 4. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható nem tudom hogy van e, de a paratlan.hu pl elég szimpatikus nekem, és minden szerdán ingyenes rajta minden.
2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem könnyű, de van esélyed, csak legyél türelmes, ne add fel, ez csak tanács

a neten keressél rá nézd meg őket, sok van N

2013. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nézegettem a párom.hu-t ma, de elég furi fazonok vannak, meg több mint 1 éve regisztráltak.

na meg sok pasi, ha meghallja,hogy van gyerek, akkor azonnal nyom egy X-et :)

2013. jún. 4. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól kommunikálsz és tudsz olvasni a sorok között, van erőd lerázni a sok idiótát (akikből társkeresőn is van bőven), akkor ajánlom a chat.hu-t.

38 évesen, gyerekkel én is tudtam/tudok párt találni, csak nálam van túl magasan a mérce. :)

2013. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: írd ki egyértelműen, hogy van gyereked. Még mindig jobb, ha az elején nyom egy X-et, mint ha a 3. randin kezd el ezen problémázni! Nyugi, van sok olyan pasi, akinek nem okoz gondot (pl. mert neki is van, vagy nincs, de attól még nem zavarja).
2013. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nanááá, hogy kiírom, legalább felesleges köröket nem fogok futni.
2013. jún. 4. 20:13
 7/7 anonim válasza:

Talán az elittárson vannak komolyabb, szintén gyerekkel rendelkező egyedülálló férfiak. Vagy a love.hu ami még normálisabb.


Persze ,hogy nyom egy x-et, én se tudnám elképzelni magam egy komoly kapcsolatban, ahol egy vadidegen ember gyerkőce ott rohangál mellettem, pláne hogy még beálljak eltartani ,mert "kell egy másik kereső ember".

Nekem is volt szerencsém ilyen nőhöz: Társkeresőn összejöttünk, nem mondott semmit, már jártam vele 2-3 hete mikor felnéztem hozzá, akkor derült ki, hogy van egy pár hónapos babája. A gyerek aranyos volt kezembe vettem dédelgettem is kicsit, de utána villámgyorsan pucoltam el onnan:)

2013. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!