Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mivel tudnék...

Szerintetek mivel tudnék sikeresebb lenni a csajozásban, hogyan tudnám bevonzani az életembe az olyan lányokat, akiknek én vagyok az esete külsőre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy Brad Pitt-Svájcinéger keverék. Tudom, hogy bejöttem már lányoknak, de egy kivételével mindegyik messsze élt tőlem, a táv miatt nem lett semmi, akinek bejöttem az meg nekem nem tetszett, illetve volt két szép lány, akinek talán bejöttem, de mivel eddig a tipikus szép lányoktól csak olyat akptam, hogy ronda vagyok és kopjak le, így nem hiszem már, hogy valóban bejöttem volna annak a két szép lánynak hiába vvan az, hogy haveromék is látták a durva jeleket és szerintük bejöttem a csajoknak.

Na, de térjünk vissza a jelenre. Mostanság szoktam kijárni a városba csajozgatni egy párral egész jól eldumálgattam már, de lényegbéen ezeknek a szép, rendes lányoknak mindegyiknek pasija volt. akinek mégsem az meg azzal jött, hgy most nem akar pasit, pedig vele is tök jól eldumálgattam, érdeklődött is felőlem. Nekem bejött volna, ilyen cuki, aranyos, pici lány volt, pont az esetem. Ezért is sajnáltam, hogy ő is csak haverkodni akart. Nem értem hol lehetnek azok az aranyos, kedves lányok, akiknek én kellek, akik nekem is bejönnek viszont. Facebookon is szoktam írosgatni lányokra, hát elég bunkók az tény, van egy kevés normális ők általában nem néznek ki valami jól, de nem baj, én már járnék ilyen lányal is, úgyis a jellem fontosabb, mint a külső, viszont ezek a lányok meg írtó messze élnek tőlem. Pénzem nekem meg semmi, ősök meg nem tudnak adni... Szóval inkább valami hatékony mód kéne, hogy élőben a városban felismerjem azt a lányt, akinek bejövök. Egy a gond, hogy sosem adnak jeleket a lányok.


2013. máj. 30. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
te nem jossz ossze ronda csajokkal, akkor a szep csajok miert jojjenek ossze egy magad fajtaval? hisztiznek a rondak hogy nem jon ossze veluk egy jocsaj de te se jonnel ossze egy romndaval.:Dki erti ezt?
2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Túl sok lány jön be nekem ahhoz, hogy ne legyen köztük olyan, akinek én is bejövök...
2013. máj. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!