Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Külföldi csajozásban van...

Külföldi csajozásban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pl Ausztria , Németország.. Hogyan viszonyulnak a lányok a magyar fiúkhoz? És itthon hogyan fogadják a lányok a külföldön élő honfitársaikat?
2013. máj. 22. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy ausztria és németországban az emberek zárkózottak. Kell egy kis idő mire felengednek. Kedves, aranyosak, de hivatalosak. Jó ideig éreztem a falat amit felállítottak közénk.


Lányok terén: nem tudom milyen korosztály érdekel, de 20+ -ban a lányok elég nehezen nyitnak. Legalábbis szaktársam elég sokáig udvarolt egy osztrák lánynak mire jutott vele valamire.

Náluk többnyire a férfi kezdeményez. Ha kezdeményez. Mert férfi részről már volt olyan, hogy csak akkor lépett mikor mentem haza, ez volt fél év után. És akkor mondta el, hogy belém szeretett, csak valahogy sosem tudta hogy mondja el.


Viszont ünnepségeken vagy közös nyaralásokon 1000x nyitottabbak és élettel telibbek. Akkor gyorsabban lehet barátságokat is kialakítani.


Nekem ezek a tapasztalataim.

2013. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tizenhat évesen az NDK-ban voltam egy hónapig. Ragadtak rám a csajok. Most 54 évesen Németországban élek. Ha széles jókedvemben rámosolygok az utcán egy fiatal lányra, visszamosolyog. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy jónéven venné, ha közeledni akarnék, csak egyszerűen ilyen a beállítottságuk. Udvariasak és jókedvűek.
2013. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!