Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan nő, akinek...

Létezhet olyan nő, akinek enniyre nem számít a külső, hogy ismerkedik velem, aki eléggé csúnya?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm és szűz vagyok. Elutasítások nagy része a külsőm miatt történt. Mindig azt mondták jobbik esetben, hogy bocsi nem vagy az esetem, rosszabbik esetben azt mondták, hogy jézus de csúnya vagy stb. Most viszont ismerkedek egy lánnyal, aki eléggé csinos, sportos nagyon, szerintem nem hozzám való , de érdekes módon már a harmadik randin vagyunk túl és már csók is történt és azt mondta szerinte átlagos vagyok semmi baj velem. Nem hittem volna, hogy ilyen lány létezhet, aki ilyen fiúhoz vonzódni tud. Ez hogy lehet.....?
2013. máj. 30. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a 3 as vagyok ha lesz szex akkor nagy valószinűséggel nem ver át, bár én ismerek olyan csajt aki azért feküdt le egy pasival h elhitesse vele h minden rendben van aztán meg ott hagyta na ez már tényleg kegyetlenség na mindegy am kevés ilyen csaj van, na a tied hátha nem lesz ilyen.
2013. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet??

1. Nem is vagy csúnya, csak bebeszéled magadnak, mert ért 1-2 csalódás

2. Fiatal a csajszika, és játszani van kedve (azaz hülyít)

3. Öreg a csajszika, és már fél,hogy végleg egyedül marad, de Te kapóra jöttél neki

4. Ráköltöd a fél vagyonod

5. Még nem költöd rá a fél vagyonod, de Ő tudja, hogy hamarosan kaszál belőled

6. Neki Te vagy az álompasi, mert nem egy üresfejű kirakatbábu vagy

2013. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Saját tapasztalatból mondom,hogy ha azt sugárzod kifelé, hogy magabiztos vagy, tudod a hibáidat és méginkább az előnyös oldaladat, akkor a legszebb lány is simán belédszerethet, mégha ő sem gondolja!

Az érzelmek nem külsőségeken múlnak!

Persze mindenkinek van zsánere, meg tudja mi tetszik neki... de az élet nagy játékos!:)

2013. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Elmondom hogy lehet és szeretném, ha hinnél nekem.

Mindenkinek más tetszik és valszeg neki a Te típusod jön be, az amilyen Te vagy. Ilyen egyszerű. Ne hallgass a félelmeidre, szeresd, legyetek boldogok.

2013. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

B*zd... miért szórakozna már vele? :O

Ennyire nehéz elhinni, hogy egy nő normális és nem csak a külsőségekre megy?

van aki le is nézi ezeket a sztárocskákat, a sok csilivili cuccot meg a sminket, és inkább egyszerű a megjelenése, ők szerintetek hogy ismerkednek, vagy kivel?


17/L

2013. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

LÉgy óvatos, kérdező, ne éld bele magad hiába!


Engem egy csaj úgy szívatott meg, hogy randizott velem, bókolt nekem és képes volt még smárolni is velem, úgy tettt, mintha bejönnék neki, aztán később a pofámba vágta, hogy ritka ronda srác vagyok és csak fogadásból randizott velem, szarul smárolok és felejtsem el egy életre.


Vigyázz a lányokkal, írtó kegyetlenek tudnak lenni!!


Én azóta egyben sem bízom és elkönyveltem magam örök rondasságnak. Egyébként velem is ez volt mindig is, akárhány csajnál próbálkoztam vagy igyekeztek lekoptatni vagy a képembe vágták, hogy ronda vagyok és kinevettek.

2013. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!