Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan nő, akinek...

Létezhet olyan nő, akinek enniyre nem számít a külső, hogy ismerkedik velem, aki eléggé csúnya?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm és szűz vagyok. Elutasítások nagy része a külsőm miatt történt. Mindig azt mondták jobbik esetben, hogy bocsi nem vagy az esetem, rosszabbik esetben azt mondták, hogy jézus de csúnya vagy stb. Most viszont ismerkedek egy lánnyal, aki eléggé csinos, sportos nagyon, szerintem nem hozzám való , de érdekes módon már a harmadik randin vagyunk túl és már csók is történt és azt mondta szerinte átlagos vagyok semmi baj velem. Nem hittem volna, hogy ilyen lány létezhet, aki ilyen fiúhoz vonzódni tud. Ez hogy lehet.....?
2013. máj. 30. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet neki az ilyen csúnyák jönnek be
2013. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
90%, hogy perverz és alig várja, hogy lehányhasson.
2013. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
megsajnált téged ez az egyik lehetőség, másik lehetőség az h meg akar téged szivatni el akarja veled hitetni h tetszel neki aztán meg majd kidob téged porig aláz!
2013. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as

Ettől félek én is, de ha átver akkor profi, mert úgy érzem tényleg mutat szeretetet, törödést.

2013. máj. 30. 12:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden embernek a más az ízlése. Ebben nincs semmi furcsa.
2013. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a csajok jól tudnak szinészkedni, szerintem ne nagyon éld bele magad a dologba!
2013. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
:)) Rám a férfiak 80% mondja, hogy csúnya vagyok, mégis életem 2 legnagyobb szerelme átlagon felüli, nagyon sportos, értelmiségi pasi volt, akikért (nem túlzok) az összes nő csorgatja a nyálát! Azóta rájöttem, hogy aki eltér az átlagtól, vagy nem követi a mai trendet, sajátos egyénisége van, akkor az csúnya!! Előnye: legalább így a többsége már ezen a rostán átesik, nem kell fölösleges köröket futni vele, és kevesebb csalódás ér! De nem tanácsos ennyire a fejedbe venni, hogy csúnya vagy, mert így fogod elhitetni mindenkivel, és tényleg le se xarnak majd! Pl itt ez a csinos Nő, igenis tiszteld meg magad és Őt annyival, hogy ráállítod az agyad, hogy jó pasi vagy! Amúgy meg olyan nincs, hogy valaki mindenben tök gáz!
2013. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3-as

Azért kíváncsi vagyok mi lesz, mert úgy van hétvégén, itt alszik nálam, ha lesz szex az már jelent valamit nem?

2013. máj. 30. 12:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem olyan lány akkor sem kell magad leírni, ha nem lesz szex.
2013. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a helyedben felvetném neki a szexet, ha arra nemet mond, akkor átver tuti!!
2013. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!