Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A meleg srácok tényleg csak...

A meleg srácok tényleg csak szexre keresnek, nem akarnak tartós kapcsolatot?!

Figyelt kérdés
A neten hiába írok, ha nem szexelni akarok, akkor lepattintanak azonnal. Még ha komoly kapcsolatot keresnék, a méretről faggatnak, és szexuális ajánlatokkal bombáznak. Tényleg lehetetlen ismerkedni normális meleg fiúval?

2013. máj. 28. 08:34
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Kérdéseden felbuzdulva utánaszámoltam a saját statisztikámnak. Bár határozottan és egyértelműen (mégsem durván és túlzásokba esően) látszik profilomból, hogy csakis valóban stabil, tartós párkapcsolatot keresek, a számok azt mutatják, hogy ez a viselkedés a többség számára nehezen érthető/furcsa/kirívó: a valamiféle kommunikációt kezdeményező 79 srácból 3(!) olyan volt, akit (az általa elmondottak alapján feltételezett) előélete és általában a szerelmi kapcsolatról szóló nyilatkozatai alapján nemcsak szóval, hanem tettekkel bizonyítottan is a tartós kapcsolat híve. Nem túl jó arány, de végül is nem a „nagy felhozatal” a lényeg/a cél, hanem hogy az az egy meglegyen. Persze ez a helyzet minden meleg megítélésére negatív hatással van, így sajnos nem tehetjük meg, hogy közönyösen hátat fordítunk a jelenségnek. Kérdés, hogy saját példánk mutatásán túl tehetünk-e bármit…
2013. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
(az előző /11-es/ hozzászóló vagyok) Még annyit hozzátennék, hogy a rossz statisztikámban szerintem nagy szerepe van annak, hogy a magamfajta 23 éves, átlagos megjelenésű, nem feminin, srácok túlzottan "kapósak". (nem nagyképűség, mert nincs mire, csak ténymegállapítás)
2013. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal itt ismerkedtünk meg ezen az oldalon, ugyanígy ki írta a kérdést én pedig írtam neki egy levelet, ez még tavaly áprilisban volt, júniusban találkoztunk tavaly és azóta, mindjárt egy éve együtt vagyunk :)) Szóval itt is ismerkedhetsz akár :)


19F

2013. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül, én is ilyesmit keresek :D

22f

2013. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kis magányos lelkek vagyunk..:33

18/f, ez a reklám helye volt. :P

2013. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de tényleg nem egyszerű egyáltalán. Én azért még nem adtam fel a reményt :)


23/F(m)

2013. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Remény mindig van, de mire?

Találni egy belül normális srácot, aki kívül nem ász, vagy találni egy kívül ász, belül ribanc srácot? (A belső norma mindenkinél más, én most arra gondolok, hogy nem egy közismert gyerek, annak ellenére hogy jól néz ki. Igaz a hercegi külső is egyénfüggő.) A metszet hááát, az nem nagyon van. Ha esetleg akad, az biztos hogy ~200 km-es körön kívül van (ergo elég messze... :D)

Na és ugye hol vannak azok a srácok, akik igazából nincsenek sehol? Mármint társkeresőn. Mert ha a százalékos arányok alapján vetítjük le a melegek számát, akkor egész kis töredékük található meg a már említett oldalakon. Ők hogy keresnek maguknak társat -ha keresnek-, és hogy ismerkednek?

2013. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Minden vágyam egy normális meleg társkereső. A jelenlegiek inkább csak ilyen hook-up site-ok, ahol mindenki csak dugni akar, és emiatt a normálisabb (<-szubjektív) srácok gyakran már nem is mernek regisztrálni.

Keresem a módját, hogy lehetne normál keretek között ismerkedni Magyarországon, de még nem jöttem rá. Ha valaki rájött, publikálja :D

2013. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 MrPifta ***** válasza:
Ez csak azért van, mert aki tartós kapcsolatot akar, az már talált is, a társkeresőn meg az marad ott, aki nem tartósat keres
2013. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!