Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A meleg srácok tényleg csak...

A meleg srácok tényleg csak szexre keresnek, nem akarnak tartós kapcsolatot?!

Figyelt kérdés
A neten hiába írok, ha nem szexelni akarok, akkor lepattintanak azonnal. Még ha komoly kapcsolatot keresnék, a méretről faggatnak, és szexuális ajánlatokkal bombáznak. Tényleg lehetetlen ismerkedni normális meleg fiúval?

2013. máj. 28. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ìrj nekem. :D :) mely területről írsz?
2013. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan meleg párost, akik együtt vannak már évek óta. De annyira nem vagyunk jóban, hogy tudjam, hogy jöttek össze, mit csinálnak otthon.

Tényleg meleg vagy, vagy csak party-meleg?

25/L

2013. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
party meleg? :DDD Ja, az ilyen cool dolog?
2013. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, írtam.


Nem vagyok party meleg, igazi vagyok ;) Azok divatból teszik, habár ha nem lenne bennük valami alapból, akkor nem tennék, szerintem.

2013. máj. 28. 09:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek egy meleg párt. Ők már 5 éve vannak együtt.
2013. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak az ilyen társkeresők 99% velük van tele...

Ott sok a kamus stb. csaló is..,

a legjobb weboldal a gyakorikerdesek.hu, mert itt legalább van reménye is az embernek.

Évekig kétségbe voltam esve, most hogy itt a gyakorin sok hasonló érzelmekkel teli, hasonlóan meleg levelezőpartnerem lett felszabadultabb vagyok.

Ha előbb találtam volna erre a weboldalra akkor előbb ért volna véget a görcsösködő időszakom...

2013. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez sajnos a legtöbb melegre jellemző, tisztelet a kivételnek persze, én hetero vagyok, de erotikus párkereső oldalon fenn vannak a képeim, egy csomó meleg megkeresett már (annak ellenére, hogy hetero van megjelölve), hogy szívesen leszopnának, dugjam meg őket stb. tehát fűvel-fával annak ellenére, hogy nem érdeklődöm a pasik iránt, még győzködnek is ami már eléggé tolakodó dolog.
2013. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
A melegek ezen társadalmi rétege miatt nem fogadják el a normális melegeket se, amit az utolsó leírt. :-[ egy kalap alá vesznek mindenkit, az ilyen nyomikkal is, amikor én ilyet meleg létemre soha sem csinálnék, tiszteletben kell tartani, és kész.
2013. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a meleg kultura. Ezert is alakult ki ez a sztereotipia, h a melegek csak szexelni akarnak. Pedig nem igy van, nem mindegyikuk, altalaban a fiatalok vagy az ujdonsult melegek ilyenek..
2013. máj. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Sajnos nagyon igazak. Nekem is volt 3 éves kapcsolatom, de sajnos tovább nem ment, pedig egy életre terveztük. Köszönhetem talán azoknak is, akik bebizonyították Neki, hogy idegen ****-al izgalmasabb :( A heterok pedig ezeket látják, a felvonulókat, magamutogatókat, akik kikezdenek másokkal gátlástalanul bárkivel. Ezért érzem úgy, fogy azok száma is, akik valóban komolyan gondolnák, csak nem tudnak ebben a világban már Társat találni!
2013. máj. 29. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!