Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Ti mikor viselkedtek...

Férfiak! Ti mikor viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy férfi. Kb. 1,5 hónapja ismertem meg Őt a munkájának köszönhetően, azelőtt soha nem láttuk egymást. Engem nagyon vonz, mióta csak megláttam. Ha találkoztunk, először csak mosoly volt. Nemrég beszélgettünk is, de csak általános dolgokról, bár olyan természetes volt az egész helyzet, mintha régi ismerősök lennénk. Valami apró bókot mindig kapok Tőle, de nem tudom eldönteni, hogy csak barátkozni szeretne, vagy mást is. A kérdésem az lenne, hogy Ti csak úgy akarnátok barátkozni, ismerkedni egy "idegen" nővel (mellesleg a munkájából kifolyólag sok emberrel találkozik), vagy valami más mozgatja Őt is? Nem tudom hová tenni ezt a helyzetet, mindketten 30 közeliek vagyunk...
2013. máj. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kúrni akarunk.
2013. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bevinné a macit a málnásba:D
2013. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat! De akkor miért nem lép konkrétabban?
2013. máj. 27. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Mert, akkora kandúr, hogy megteheti: munkába jövet előtt, mindig 2 atom nő lecidázza. Azért ilyen nyugodt.
2013. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!