Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viselkedtek azzal a nővel akit csak szexelni hívtok át?

Figyelt kérdés
Érdeklődtök azért felőle, beszélgettek vele vagy minden csak a szexről szól? Marasztaljátok, hogy aludjon ott vagy inkább "korán kelek" kifogással hazakülditek? Bújtok hozzá? Mindenre kíváncsi vagyok!
2012. nov. 12. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért főzök is valamit Neki...
2012. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit:D Én sajna nem ilyen pasi vok. Nem hiszek ebben mert ha az elején szex is olyannal nemfekszem le aki nemtetszik aki meg tetszik abba beleszeretek. Érzelmek nélkül nem lehet jót szeretkezni és ez a lényeg az egészben. Ha csak szex kéne ottvannak a luxusk*rvák és azt nemkell füzni és mindent megcsinál. Mindenki eldöntheti mit akar.
2012. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit lúzer vagyok ebben, akit áthívok kufizni, elég bénán kezelem, vasora, sör/bor, rövid, fürdés és meg-.


maradhat reggelig persze, sőt, reggelit is kap, aztán pápá.

2012. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én egyszerűen nem teszek ilyet!
2012. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:
Ez egy kötetlen dolog, ugymond viszony, szoktak ilyenkor beszélgetni is, kedveskedni a másiknak, de lehet h az este után nem látják a másikat hetekig vagy nem is beszélnek egymással hetekig, vagy soha.
2012. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam így tenni. Viszont igaz amit valaki írt, hogy egy idő után ezek miatt valamelyik fél beleszerethet a másikba nálunk lakótársam van így, a nő beleszeretett, és állandóan kéregeti, hogy mutatkozzanak együtt. Nem veszi észre, hogy akkor kedves vele, ha este átjön, amúgy más helyzetekben kifogás, kifogás hátán. :P
2012. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!