Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a fiúnál nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a fiúnál nem lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Kicsi a szobám én éppen hogy elférek benne, mert tesóimmal (kisebbek) összesen hárman vagyunk a szobába, ráadásul szégyenlem is a szobám, mert tényleg kicsi az ágyam meg az íróasztal fér el benne. Szóval nincs olyan, hogy most akkor felhívom as szobámba ezt vagy azt a csajt, mert valószínűleg ha nem is nevetne ki, de ne férnénk el, sőt még a tesóim is ott vannak. Csaj nem járta szobámba, barátnőm ha volt is, rövid ideig.


Nem gondolom, hogy ez az ismerkedésben, vagy a barátnőszerzésben akadály. Arra célzok, hogy szorongások vannak bennem emiatt. 17f


2012. nov. 8. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
"Csaj nem járta szobámba, barátnőm ha volt is, rövid ideig. "- ezt a mondatot rosszul fogalmaztam meg, tehát barátnőm volt, de rövid ideig csak, a szobámban még nő (az anyámon kívül:D) nem járt.
2012. nov. 8. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan esetekben lehet zavaró, ha a csajnál nem tudjátok megoldani, de am engem, mint csajt egyáltalán nem zavarna, mert tudom milyen érzés együtt lakni a tesókkal. :) Igaz, én csak az egyik tesómmal voltam egy szobában, majd miután elment a nagyobbik elköltözött a másik szobába, de az én szobám az "átjáró". Most azért változott a dolog, mert elmentek egyetemre...:D de hétvégente - amikor a barátom hazajön - akkor szoktak nececs dolgaink lenni.:D
2012. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Totya te van az??? :D
2012. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat akik 1 szobában élnek a tesójukkal. ( itt 2 testtvérről van szó!De ők már 20 évesek ) Mindegyiknek van barátnője az egyik vígan gépezik miközben a háttérben tesója és tesója bnője éppen akcióznak..gondold el ámultam bámultam miközben kamoztunk! :D ( Bocs ezt muszáj volt. :D )
2012. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!