Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek egy fiúnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek egy fiúnál mennyire számít a nagyon jó humor? (Lent)

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy nem vagyok egy nagyon szép ember ,csúnya se viszont a humorom az nagyon jó és ezt nagyon szokták szeretni a lányok.

A humorom miatt sok igazán szép lányt megkapok de sajnos egy kapcsolatom sem haladta eddig meg a 4-5 hónapot.


Az a baj,hogy szimplán vicces vagyok és belém szeretnek de a kapcsolat része már nem megy,ott már elunalmasodok,viszont első egy hónapban meg isten vagyok,aztán a lányok többre vágynak mint szimpla humor,persze van szex,petting minden de valahogy mindig vége lesz,mondván én túl laza vagyok meg olyan igazi gyerek stbstb :)


Lehet meg kéne komolyodnom ha hosszú kapcsolatot szeretnék? márpedig szeretnék


22/F


2012. okt. 29. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel imádom a humort, és kevés egyik eszköze hogy ezt a sz*r világot vhogy feledésbe tereljük, szerintem fontos. Amúgy is tudjon komoly lenni, de alapvetően vicces:P
2012. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a humoros viselkedéssel te kompenzálsz valamit. Gondolom azt, hogy nem vagy egy szép ember. Abból látszik, h. ez kompenzálás, h. amint megvan a csaj "elunalmasodsz", és ezt te írod.
2012. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lakótársam is hasonló cipőben van: pontosan azzal szedi fel a nőket, amivel aztán tönkreteszi a kapcsolatait. A srác gyerekes, ami a csajoknak cuki, de ettől mégis komoly embert akarnak maguk mellé.


A javaslatom, hogy tudj komoly és határozott lenni. A humorérzék lehengerlővé tud tenni egy embert, de ettől még nem lesz jó partner! Ha CSAK nagyon jó pár lennél, attól meg önmagában nem tetszenél meg senkinek sem. Kell egy, ami megfog és egy, ami megtart; neked az első már meg is van.

2012. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam nagyon sokat számít a humor, de azért kell az, hogy komolyan is beszélgessünk. Próbálj néha komoly is lenni, de emellett tartsd meg a humorod is.
2012. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Imádom a jó humorú pasikat. :) De ez így egymagában sajnos tényleg kevés egy jó, hosszútávú kapcsolathoz.
2012. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom köszönöm szépen a válaszotokat ,megpróbálok változtatni , igazából nagyon nehéz olyan lányt találni aki pont olyan belül mint én,vannak vicces lányok de igazán viccesek nagyon ritkák akik persze jól is néznek ki :)

És ha a lány kicsit uncsi akkor ugyan én eltudok viccelődni,ő elvan de viszont sokszor én unom meg az illetőt és nem keresem,számomra a humor a legfontosabb,aztán jöhet csak a kinézet :) szóval sokszor én unom el és ezért nem is keresem őket :(


De most már meg kell emberelni magam :) sziasztok

2012. okt. 29. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!