Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanár diák kapcsolat,11 év...

Tanár diák kapcsolat,11 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a tanárom 25.

Normális, hogy tök jóban vagyunk, de úgy, (minden lány odavan érte, naggggyon helyes),szal úgy, h van h ő ír rám (sablonos témák) csomószor rám mosolyog, egyik dogánál egyel jobb jegyet adott, sokat beszélünk, és áááá*-* most eljöttem sajnos egy másik suliba, de még mindig gyakran ír.. Vélemény? c:



2013. máj. 26. 12:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
97%
Én nagyon jóban vagyok egy tanárommal, mi is rengeteget beszélünk neten meg telefonon meg persze személyesen. Nagyon jó barátok vagyunk. :) Viszont! Soha nem akartunk ennél többet. Neki van egy felesége akit ismerek és kedvelek és a picilányukat is ismerem. Soha nem gondoltam hogy szerelemes leszek belé mert kár lenne a barátságért.
2013. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nem biztatni szeretnélek mert az nem helyes, csak gondoltam meg osztom! 24 év van a tanár és a diák közt, amikor össze jöttek a lány 17 éves volt, de már több éve jó barátok voltak abból lett szerelem!s nem csak kihasználás tényleg szerették egymást s talán még most is szeretik! 2 éve nincsenek együtt, mert egy nagyon szomorú és bonyolult történet illetve történés miatt szakítaniuk kellett! Ez az egész egy kissé hihetetlen( főleg a részletek amiket nem írtam le) bonyolult de igaz történet!
2013. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem egészséges még csak barátkozni sem egy 25 éves férfinak és egy 14 éves lánynak. a lány részéről érthető a rajongás, mert még éretlen. a 25 éves tanár részéről viszont nagyon betegesnek tűnik a dolog.

szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2013. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a pedofil állat... :D
2013. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem pedofil..
2013. júl. 10. 00:54
 16/16 anonim válasza:
11 év még egy érett, felnőtt kapcsolatban sem kevés, de a te esetedben ez rengeteg. 14 éves vagy, az ő szemében egy kislány. Maximum csak szórakozik veled, hidd el, nem vagytok azonos korcsoport. Gondolj bele, még ha össze is jönnétek, a generációs különbségek -pláne ilyen fiatalon, mint amilyen te vagy- rögtön tökretennék a kapcsolatot. Felejtsd el, és keress az új suliban egy korban hozzád illő srácot :)
2013. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!