Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet abból kapcsolat, ha a nő 40 éves, egyedülálló, a fiú pedig 22?

Figyelt kérdés

Vonzodom hozzá,úgy érzem szerelmes lettem belé,nem tudom ,hogy merjek e kezdeményezni vagy megmondani neki,hogy szeretem.Ő nem tud az én érzéseimről semmit...

(22 F)



2013. máj. 18. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Az biztos, hogy fordítva működne.

22/L

2013. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán bevághatod neki, ha értesz a nőkhöz.
2013. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vágj bele!
2013. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Handsome J. válasza:
0%

Nem kell értened hozzá, egy 40 éves egyedülálló nő mást sem vár csak, hogy valaki kitakarítsa a barlangot, valamint hogy ne egyedül haljon meg. ha neked ez jön be akkor csináld öreg.

----------

Handsome J.

2013. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4:beszélgetek vele elég sokat...nem akar síríg tartó párt magának és mindössze pár hónapja független,gyerekei is vannak...a kérdésem pedig az volt,lehet e vele normális kapcsolatom,ha ő ennyivel idősebb...esetleg volt e már így valaki?
2013. máj. 18. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
szexkapcsolat biztos lehetne ha adott a szikra
2013. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

El is valt mar vagy meg hazas csak rohadtul nem vannak egyutt a ferjevel?

Merre laknak es hany gyerek van?


Forditva mukodne. De sztem igy is, kerdes meddig?

Biztos jo erzes lenne neki egy fiatal csodor, mondjuk en 22 evesen az idosebb ferfiakat preferalom.


Szerintem amig lehet hagy hagy lovagoljon meg! :)

2013. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ismerek negyven feletti nőket, akik huszonéveseket meghazudtoló formában vannak és bármikor megfektetném őket, de hogy "nyilvánosan" kapcsolatot alakítsak ki velük, hááát. Megvan, hogy 22 évesen megjelensz a 40 éves "csajoddal"? Kis túlzással az anyád lehetne.

A szex rendben van, amúgy.

2013. júl. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!