Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Külsőre milyennek láttok?

Lányok! Külsőre milyennek láttok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mit gondoltok rólam a kép alapján: [link]

23 éves vagyok, nem igazán volt még barátnőm, bár volt jó pár randim eddig, viszont nem vagyok egy túlzottan társasági ember.



2013. máj. 25. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Azért bírom amikor már egy ilyen emberre is azt mondják, hogy "átlagon aluli". Szabályos az arca, nem igénytelen, nem túlsúlyos, férfiasak a vonásai. De "átlagon aluli". Már nem azért, utolsó, de linkelnél ide egy képet egy pasiról, aki szerinted átlagos?

Amúgy csináltak egy amerikai társkeresőn egy felmérést, hogy a nők hogyan értékelik a férfiak képeit, illetve viszont. Az jött ki, hogy a férfiak szerint a nők között több a csinos, mint az átlagon aluli, míg a nők szerint a FÉRFIAK 80%-a ÁTLAGON ALULI. A nők fejében az átlagos külsejű férfi az átlagos filmszínész külsőt takarja.

2013. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm :D
2013. máj. 26. 22:33
 33/62 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne ítéljetek pár hozzászólás alapján egyik irányba se. Mindenki mindenkit máshogy lát.... mások a zsánerek....

Ez átlagos, teszem azt, de az átlagos bőven jó. Ehhez már csak egy jó személyiség kell és ott az ász....

2013. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 baba97 :) válasza:
Szerintem nemrossz :) !
2013. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Én faszi vagyok és a csajokat szeretem, de még én is meg tudom állapítani, hogy jóképű gyerek vagy. Talán tényleg csak az a baj, hogy csendes vagy és visszahúzódó. A megoldás: igyál! Járj el buliba a haverokkal és dobj be legalább 2 felest, mielőtt odamész egy csajhoz! Annyi csajod lehet, amennyit nem szégyellsz.
2013. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 Hanariko ***** válasza:

Szerintem teljesen jó, hogy kinézel. Helyes is vagy, szimpi is. Én se gondolnám, hogy nem volt még barátnőd.

19/L

2013. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim válasza:
Én is srác vagyok, és a csajokat szeretem, de te tényleg jóképű gyerek vagy. Csak a tekinteted kicsit olyan félszeg. Nincs rá semmi okod, hogy ne legyen barátnőd, úgyhogy hajrá!
2013. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
Szerintem is helyesen nézel ki,de ettől függetlenül nekem még a második képen is idősebbnek tűnsz
2013. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

Természetesen, itt a GYIKen mindenki gyönyörű arcú, tökéletes alakú, fantasztikus kisugárzású, erkölcsös, művelt, intelligens és lepedőakrobata ;)


Iróniát félretéve: szerintem nagyon is helyes vagy :)

23L

2013. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kifejezetten jóképű srác, pedig én aztán finnyás vagyok. :D


De komolyan, nekem nagyon tetszel, én még ismerkednék is veled. :D


22L

2013. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!