Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ahhoz, hogy nekem...

Mit szóltok ahhoz, hogy nekem rengeteg lány tetszik külsőre és hajlandó vagyok leadn is a vágyaimból, ha rendes lányt találok végre, de érte még egy lány sem volt képes ezt megtenni és emiatt sosem volt barátnőm? Mással is így van ez srácok?

Figyelt kérdés

Genetikai okok miatt sokkal fiatalabbnak, illetve eléggé kisfiúsnak nézek ki, arcvonásaim is kicsit nőiesen bájosak, ahogy szokták mondai babapofám van meg aranyos vagyok, így egy lány sem képes hozzám vonzódni, pedig én folyton próbálkozom, de mindig csak a falakba ütközöm és már belefáradtam. Miért van ekkora igénye minden lánynak a helyes, tökéletes testű fiúkra, illetve miért olyan fontos, hogy magas legyen? Miért nem érdekli a lányok 99%-át a fiú jelleme, miért csak akülsőre mentek csajok?

Aki kivétel az is persze, hogy foglalt, szóval nincs szerencsém a genetikai adottságaim miatt, hiába jönnek sokan, hogy hű, de jó nekem mert fiatalabbnak nézenk, én inkább átokként élem meg, hogy sok helyen személyit kérnek és kis taknyos tini kisfiúként kezelnek, puszátán a külső adottságaim miatt, de ennél is rosszabb, hogy míg én nagyon is kívánom a szép nőket, addig ők csak egy kisfiút látnak bennem, egyedül egy 11 éves egy-két 13 éves plusz egy 15 éves csajnak jöttem be, de nyílván érthető, ha felnőtt emberként én igazi nőre és nem kislányokra vágyom már. Nagyon elkeserítő ez a helyzet, de arra rávilágított, hogy mennyire fontos a külső a lányok szemében.


2013. máj. 22. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Vagy azért mert annyit rinyálsz, mint a fene. Hány kérdés lesz még ma?
2013. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A külső megfog a belső megtart. Sajnos igenis fontos, nem minden, de ha alapból nem tudsz valakit megfogni valamivel, akkor nem fogja venni a fáradtságot hogy jobban meg akarjon ismerni.

Eleve attól is függ mit jelent a próbálkozás. Élőben odamész a csajokhoz hogy Helószia vagyok? Mert ha estleg arról van szó hgy fészbukon írsz üzeneteket, akkor megnézik az adatlapod és vége.

Ha alapból egy jófej, humoros, stílusan öltözködő srác vagy, akkor fogsz találni valakit előbb-utóbb. A tökéletes testért lehet tenni, meg a többi dologért is. De ha azzal áltatod magad hogy a baba arcod miatt nem kellesz senkinek akkor soha nem is fogsz.

2013. máj. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem feltétlen a külső számít hanem legyen önbizalmad és magabiztos legyél ha így rinyálsz a csajoknak is sosem leszz csajod
2013. máj. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nagyon rossz lehet. De tényleg próbálkozni kell. Nekem az jutott eszembe, hogy legyen szőrös a képed, az dob rajta pár évet. Amelyik nő nem bírja a borotválatlan férfi arcot, az kiesett, de mégis többnek néznél ki, mint most. Optikai ügyeskedés. Más nem igazán jut eszembe.
2013. máj. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jonizs93 válasza:
100%

Igen arra kérdésedre az egyetlen hasznos válasz a már közhelynek számító: "légy magabiztosabb" duma.. De ez igazából csak mondani lehet megtenni gyakorlatilag lehetetlen mivel ez egy ördögi kör. Ha nem vagy lehengerlően magabiztos akkor kudarcok fognak érni de ha kudarcok érnek akkor meg nem tudsz magabiztos lenni. Én is ugyan ebben a cipőben járok, nincs egy Spártai testem és a kortársaim úgy néznek ki mint csubakka nekem meg még csak a bajszocskámat kell másfél hetente letolni hogy ne úgy nézzek ki mint borat.

A legbölcsebb amit tehetsz hogy gyúrsz! plusz elkezdesz zenélni a csajok nagyon bírják a zongorista, gitáros srácokat. És igazából minden kudarc után a logikus elkeseredés után indulj neki a témának újra és újra mert mindenkinek meg van a párja. csak bírd kivárni :D

2013. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a külső számít - sokkal inkább az anyagiak. A nők ugyanis felszínesek, anyagiasak, ha nem lógnak Deák Ferkók a zsebedből kötegekben és nincs Ferrárid se, akkor nemvalószínű hogy lesz csajod.

Elsősorban ezt a kettőt kell beszerezni, onnantól már simán megy minden majd.

2013. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jonizs93 válasza:

ezzel nem értek egyet,

azok a szép nők akiket így meg lehet hódítani azok csak a szexre valóak (arra nagyon) de semmi másra. Aki normális kapcsolatban akar élni az kivárja azt aki nem feltétlenül a legszebb, legdögösebb de az övé. Érdemes inkább vissza venni a szintből és egy olyan lányt találni aki viszont szeret nem csak eltűr téged mint egy koloncot.

Szerintem legalább is...

2013. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!