Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, milyennek kell lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyennek kell lenni egy csajnak külsőre hogy felfigyeljetek rá?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűnek, szépnek, mosolygósnak, kedvesnek, tisztának, ápolt , tiszta fogazat, üde lehelet, és hosszú haj.
2009. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés szerintem nem jó, mivel mindenki másra figyel fel. Valakinek a duci tetszik, valakinek a pirickalábú csajok. Az fontos, hogy értelmes legyen (semmi "cercsizlek" meg hasonló szavak), érdeklődő, nem hisztis, tudjon alkalmazkodni, tehát ne legyen önző és ne akadjon ki minden butaságon. Kedves, NŐIES és aranyos legyen, ha kicsit esetlen az sem baj, de belevalóság sem árt. Ne káromkodjon, ne igyon sok alkoholt, cigit is kerülje. Szorgalmas legyen (mint a normális lányok általában), ne legyen finnyás, értse a viccet és humoros is legyen. Ne legyen szótlan de nagyszájú sem túlságosan. Emellett szép, helyes arca legyen, jó alakja (szubjektív megítélés), ápoltság, és ami mindezek mellett a legfontosabb: Legyen benne az a bizonyos "valami" ami megfog benne. Ez az utolsó az ami minden embernél más, nem tudsz rajta tudatosan változtatni, és ez a tulajdonság ér általában a legtöbbet.


22/f

2009. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szépnek, egyszerűnek, mosolygós, okos.
2009. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha csak a külsőt kell figyelni akkor

1: összhatás

2: arc

3: popsi

4: cici

2009. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik pasi mást néz én pl a kerek popsikért és sexi lábakért vagyok oda. De nagyon nagyon fontos az ápoltság.
2009. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 General ***** válasza:
51%
Én úgy gondolom, hogy mindenki olyan legyen, amennyit ki tud hozni magából. Tehát pl ugye az arcunkon nem tudunk változtatni, max a csajok egy kis sminkkel(de az se legyen sok mert az már inkább visszatszító). Viszont a testéért mindenki maga felel. Ha kicsit "ducibb" (nem csípem ezt a szót) akkor edzen és ne tömje magába a kaját, mert ha nem születettél modellalkatúnak, akkor bizony tenni kell érte.(fiúknak is) Egy nagyon szép lány mondta nekem egyszer ezt, aki azelött 12 kg-val nehezebb volt: "A szépségért szenvedni kell!"
2009. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző: az eszedbe se jut, hogy nem minden csaj akar modell alkatot? Nem minden kerekebb lány akar lefogyni. Sőt, ha a 2 lehetőség közül kéne választani (kerek idomok/modell alkat--> magas, deszka, semmi mell és semmi fenék és semmi csípő), akkor inkább az 1. Szóval nem mindenki akarja leadni azt a pár kiló felesleget.
2009. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előzőekre: annyian mondják ezt a modellalkatot, én pl. nem akarok olyat. nem vagyok vékony, de NŐIES vagyok, és a párom megveszik értem. a szépség szubjektív, de ami kell hozzá az a kisugárzás, mosoly, ápoltság, és arányosság szerintem.és az a "valami" amit fentebb említettetek!
2009. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 General ***** válasza:
53%

11:58-as vagyok


igaz. én a victoria secret modellekre "formák cicik, fenék)gondoltam és azokra bizony minden lány akar hasonlítani. sokan mondják. hogy "jaj én sose akarok olyan gebe lenni mint ők" mert túl nehéz keményen edzeni a formás testért és ezért inkább a "jó ez így" meg "ők így is szexisek" felfogásnál maradnak mert az sokkal egyszerűbb és küzdeni se kell érte.

2009. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A modell alkat azt jelenti, hogy nőietlen, magas, már-már kilátszanak a bordái, tiszta lapos. Te ezt írtad, hogy modell alkatért tenni kell. Ha valakinek nem ilyen az alkata, akármennyit is edz, soha nem lesz ilyen. Nem értem mért olyan nehéz felfognod, hogy nem mindenki akar modell alkatot. És én ezt úgy mondom, hogy rendszeresen, keményen edzek. De nem a modell alkatért, amint mondtam, arra "születni" kell... Vagy anorexia:P
2009. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!