Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek képzeltek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeltek el egy ilyen csajt? És mennyire jönne be nektek? (több lent)

Figyelt kérdés

Félhosszú ápolt szőke hajú, 163 cm magas és 50 kg, kék szemű, formás cicijű, mások szerint csinos alakú lány. Telt ajkakkal (mármint száj), és normál méretű arccal rendelkezik. Jól öltözött, de nem cicababa, de igényes csaj, aki szereti a szórakozást, mégis visszafogott enyhén. Ha van megfigyelésetek írjátok le, és ha tudtok képet is rakjatok. Köszi

Jahh, és 15L

De ne kezdjétek el hogy tuti te vagy és ezen vitatkozzatok! Csak a véleményt írjátok le.


2011. júl. 21. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
tegyél már fel képet pls
2011. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tuti te vagy... önbizalomhiányos tinicsitri aki itt akarja feltölteni az egóbőröndjét...
2011. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lol ez ojan mintha engem irnál le csak én 47kg vok XD meg fiatalabb
2011. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egóbőröndjét???? ha nem adtok normális válaszokat, arra ami a kérdés volt, inkább ne válaszoljatok
2011. júl. 21. 18:13
 5/9 A kérdező kommentje:
jahhh, és kép nunku, a fantáziátokra bízom a döntést :)
2011. júl. 21. 18:13
 6/9 anonim ***** válasza:
most mit vársz? leírod h "de nem én vagyok mielőtt ezzel jönnétek..." ehh... átlátszó duma... fényezed magad és jól esne olvasni h IGEN TE EGY ISTENNŐ VAGY... vagyis lennél, ha nem egy tipikus tinip*csa lennél... ;)
2011. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pocakos törpe, padlócirkáló kis ribi. Buta, hogy kezdjen valamit magával. Köpedelem, én kerülném, vagy vasvillával zavarnám el.
2011. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ti nem értetek semmit!

Mire nagyjából elfogadtam magam, addigra néhány barátnőm kezdte folyton hogy de neked nagyobb a segged, meg cikiztek, pedig előtte mikor már enyhültem még mindig ők hajtották hogy nem vagyok modell de igenis szép vagyok csak fogadjam el magam.

2011. júl. 21. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Mónika, te vagy az?
2013. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!