Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagyon ronda...

Szerintetek nagyon ronda vagyok? Véleményeket várok! A pasikkal nincs szerencsém, nem vesz észre senki. Az is nagy baj lehet, hogy szinte nulla önbizalmam van, visszahúzódó vagy és antiszociális.

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 24. 21:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

nem vagy ronda, nem ez a jó szó, de egyáltalán nem vagy vonzó, semmi szexuális kisugárzásod

hogy érezheted magad jól ilyen kinézettel?

2013. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy ronda, nekem még tetszel is, de ezzel a hajjal és öltözettel többnek gondolnálak, mint 25. Ami nem baj, csak ez sem tesz jót az önbizalmadnak. Túl komolynak és zárkózottnak tünsz, de ezen csak saját magad segíthetsz, ha akarod, akkor tudsz is. Ezt a nagygombos kabátot meg ne vedd fel többet, anyámnak is van egy ilyen. 40F
2013. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszel, jól nézel ki.
2013. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Öltözködhetnél nőiesebben és megnöveszthetnéd a hajad. Az sokat dobna a külsődön.
2013. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Vagy 10 évvel idősebbnek nézel ki... :/

Nekem nem tetszel...

2013. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Igen az vagy
2020. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!