Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bámulhatott meg egy...

Miért bámulhatott meg egy olyan lány, akinek biztosan egyáltalán nem tetszettem, mert szerintem túl ronda vagyok hozzá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy engem bámult és nem mást, mert jónéhány másodpercig még a szemembe is nézett, és láttam, ahogy követett a fejével, ahogy elmentem mellette.

Nem volt rajtam semmilyen kirívó öltözet, a hajam teljesen átlagos fazonú, stb.

Egyszerűen nem tudom ésszel felfogni, hogy miért pazarolhatta rám a tekintetét, mikor szerintem nincs olyan lány/nő a világon, akinek tetszenék.


2013. máj. 24. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hagyd már ezt a kicseszett önsajnálkozást mert még férfiszemmel is visszataszító. Menj oda hozzá, próbálkozz be finoman, és majd kiderül.
2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már betegség.
2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
beléd szeretett :)
2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Abban hol a logika, hogy azért neem jössz be neki biztosan, mert SZERInTED túl ronda vagy?


Ha bámul, menj oda és bezélj vele.

2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy. Vagy mert szép vagy. Vagy mert rágó volt a hajadban. Ilyenkor mit kell tenni: ha érdekel, miért bámult, udvariasan megtudakolni... Értsd: odamész, szóba elegyedsz vele. Nyilván nem kell azonnal rákérdezni
2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt nézte, hogy ki ez a farok :D Nem lehet, hogy csak bemeséled magadnak mert annyira vágyik rá az egód?
2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kishitü vagy.. :) legyen már egykis önbizalmad! :D
2013. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a mögötted állót nézte mert,ahogy te is mondtad h ronda vagy.
2013. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as:


Na éppen ez az, hogy nem állt mögöttem senki! Írtam, hogy egyértelmű.

2013. máj. 24. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:
irónia!
2013. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!