Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint léteznek olyan...

Ezek szerint léteznek olyan fiúk, akik bizony egy lánynak sem jönnek be és beléjük sosem tud egy lány sem szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Úgy látszik én idetartozom. 23 vagyok, de még egy lány sem akrt velem járni és nekem nagyon az jött le, hogy a külsőmmel van bajuk. Az az érdekes, hogy vannak hozzám hasonló ocsmány teremtmények, akiknek mégis van barátnője, mert ők alfahím vadállatok. Én meg egy nyomi lúzer vagyok és nem tudok kitörni. Félénk, visszahúzódó, gátlásos, ronda srác vagyok csak.

Ennek ellenére sok-sok lánynál próbálkoztam már neten és személyesen is, pedig fostam, mint a tűztől, volt csaj, aki a képembe is vágta, hogy ronda vagyok kopjak le vagy hívja a biztonsági őröket. Szóval engem ennyire tartanak helyesnek a kedves lányok.


2013. máj. 23. 17:25
1 2
 11/13 anonim válasza:

Uccsó!!! Minek hazudozol szegény kérdezőnek!

MOST JEGYEZZÉTEK MEG HOGY IGENIS A KÜLSŐ SZÁMÍT!!!!!!

A többit a ronda emberek találták ki, hogy így jussanak női nemiszervhez!!!!

2013. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szűz vagy még?
2013. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tegyél már fel egy képet magadról! Vagy mutass fb profilt
2013. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!