Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint léteznek olyan...

Ezek szerint léteznek olyan fiúk, akik bizony egy lánynak sem jönnek be és beléjük sosem tud egy lány sem szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Úgy látszik én idetartozom. 23 vagyok, de még egy lány sem akrt velem járni és nekem nagyon az jött le, hogy a külsőmmel van bajuk. Az az érdekes, hogy vannak hozzám hasonló ocsmány teremtmények, akiknek mégis van barátnője, mert ők alfahím vadállatok. Én meg egy nyomi lúzer vagyok és nem tudok kitörni. Félénk, visszahúzódó, gátlásos, ronda srác vagyok csak.

Ennek ellenére sok-sok lánynál próbálkoztam már neten és személyesen is, pedig fostam, mint a tűztől, volt csaj, aki a képembe is vágta, hogy ronda vagyok kopjak le vagy hívja a biztonsági őröket. Szóval engem ennyire tartanak helyesnek a kedves lányok.


2013. máj. 23. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van. Én ilyen vagyok. De engem MÁR nem akarnak a lányok. Fogalmam sincs miért. Randa nem vagyok. Csak elég nagyszájú volnék...
2013. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem a külsöddel van gond hanem a hozzállásoddal. Az aki ezen hisztizik, hogy a külsejével vannak gondok és ezt megosztja annak bizony egy erös önértékelési zavarai vannak, ami látszodik ugymond "kivülről" is és ez elriasztja a nőket.
2013. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
egyerértek professzorral :)) kiegészíteném még annyival hogy azok a a fiúk akik nem elég karakteresek úgy kell hogy alakitsák a körülményeket hogy ne is számítson. neked nem leszólítanod kell lányokat mind a filmekben meg a reklámokon lévő melírozott hajú búzáknak, hanem hagynod kell hogy megszokjanak, beszélj többet mond el a véleményed és előbb utóbb jön egy lány akinek a személyiséged jön be. a lényeg hogy kevésbé legyél visszahúzódó mert a kettő együtt nem jó kombó. sok sikert :)
2013. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magad is leírtad a baj forrását: félsz a nőktől, mint a tűztől.
2013. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom igaz.akkor többet nem jöttök ide kiírni ilyen kérdéseket?

Mert akkor igen,igaz!

2013. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de mért a lánynak kell akarni egy pasit? Ha tetszik egy lány, legyél udvarias, kedves, igényes és udvarolj. Küzdj érte, de ne úgy, hogy rányomulsz: "Kő kóla?" meg "Helló, járunk?" stílusban, hanem elkezdesz ismerkedni, hadd lássák meg a kiszemeltek, hogy belül igenis jó fej vagy. Így is lesz, aki elhajt, de a nagy számok törvénye alapján, ha próbálkozol, legalább egyszer összejön. :) Hajrá!
2013. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem a belsőddel van a baj, kb ilyenekkel beszéltem már itt gyakorin, azt se tudják, mit kezdjenek egy csajjal
2013. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon érződik, ha félsz, és ez nem tesz jót a kisugárzásodnak. Az a jó ha laza magabiztos a pasi. Legalábbis szerintem.
2013. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hello haver!!!

Szeretnék segítséget nyújtani neked! A két alábbi példámmal szeretném bemutatni a problémát, ami megakadályoz téged abban,hogy csajod legyen.

ad 1. Képzelj el egy nagy tál gőzölgő nagyon büdös ürüléket, ami egyébként finom(tehát a belső értékei jók) mégsem eszi meg egy ember sem, mert elhányja magát tőle. Ez a helyzet a te arcoddal is (metaforaként használtam az ürüléket a fejedhez)

ad 2. Képzeld el egy tetves macska aranyeres ánuszát. Ez legyen most egy lány feje. Lehet,hogy egyébként jófej, de azért mégsem járnál vele.


Tovább menve, ha már a csaj biztonsági őröket akart hívni akkor biztos erőszakos vagy, tehát egy senki, egy nyomorék, társadalmunk alja, egy féreg.

Az emberek vizuálisak, és csak a szép emberek érvényesülnek igazán, te ezt benézted, még ha nem lennél a fentebb sorolt tulajdonságok birtokosa is, nem kapnál p*nát.

Sorry ez van, szal. vagy egy hozzád hasonló rondasággal kezdesz (de ő is inkább masztizik helyetted) vagy homár leszel, ott talán van esélyed mert a végbeled nézik szex közben!!! egyébként is a leírásodból látens melegnek tűnsz...

Remélem segíthettem, majd értesíts minket az eredményeidről! Best wishes...

2013. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hat az uccso, de egy tapintatos emberke lehet..Anyway.


Figyelj, nem az szamit h hogy nezel ki. Ezt most tisztazzuk. A belso kisugarzasod szamit, az viszont latszik rajtad, de nem szabad tul sokat gondolkoznod ezen, amikor eppen pl. randin vagy. Ne 'fossal'. Legy onmagad, eld az eleted (ha nincs es mondjuk egesz nap videojatekozol, akkor keress magadnak egy eletet) es ennyi. Legy magabiztos. Legyen onbizalmad! Az h fosol, vissza vagy huzodva, gatlasos es ronda vagy (a te szavaiddal) az egyreszt egy konvencio, amihez hozza vagy szokva h 'te ilyen vagy es kesz', ezt felejtsd el. Olyan vagy, amilyen akarsz lenni az adottsagaidhoz kepest, de nem kell Brad Pittnek lenni ahhoz h legyen onbizalmad vagy baratnod..

2013. máj. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!