Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki jön el velem egy dél-amerik...

Ki jön el velem egy dél-amerikai körútra? Mindent én fizetek.

Figyelt kérdés

Jó, tudom hogy meredeken hangzik a kérdés, de az történt hogy nagyfaterom eladta a hétvégi házukat, és a pénzt nekem meg a két testvéremnek adta. Az én jussom 5.6 millió. Mivel egész életemben imádtam Dél-Amerikát, mindenképp szeretnék egy körutat, a nagy álmom valóra váltva. Mindössze egy útitárs kéne. Szóval olyan lányok érdeklődhetnek privátban akik szeretnek utazni, nyitottak, talpraesettek, és bevállalósak.

Én 26 vagyok, sportos alkat, társasági ember, diploma, 3 nyelvtudás, jó egzisztencia, népszerű a lányoknál, tudnék útitársat találni, de ismeretlennel sokkal nagyobb fíling.



2013. máj. 19. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én meg a Télanyó vagyok :D
2013. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megyek!!:DD
2013. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát öcsém, te pont engem keresel!


Sanya, 32

2013. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írj
2013. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Derpette ***** válasza:
Hahahahaaaa, ma este ez már a második egzotikus nyaralós kérdés :))) Fiúk, egyre jobban nyomjátok, kíváncsi vagyok, hogy ki licitál túl téged, te sportos, társasági, diplomás, 3 nyelvű, népszerű szexisten :)))
2013. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jót nevetek azokon akik azt hiszik kamuzok. Tényleg nem szokványos helyzet, emiatt kegyetlen nagy mázlim van, bevallom. Már írt több jelentkező, de még nyitva tartjuk a lehetőségeket.
2013. máj. 20. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne egy lánnyal menj, hanem velem! Jó latin csajokat meg találunk majd arrafelé, nem? :)


20f

2013. máj. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!