Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan reagálnátok arra...

Hogyan reagálnátok arra csajok, ha utcán, buszon egy idegen pasi úgy próbálna ismerkedni hogy elkezdi csókolni nyakatokat vállatokat?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor látok szép nyakú vállú lányokat, pláne itt a meleg és így kint vannak ezek a testrészek. Azt tervezem hogy buszon, utcán stb., aki tetszik nekem, ahhoz odamegyek és elkezdem csókolgatni nyakukat vállukat. Beválhat?
2013. máj. 18. 13:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
19: pont úgy van ahogy a 20-as írta. Nem mondom, hogy minden ronda pasi zaklató, de tény, hogy jóképű, ápolt és csinos fiúk nem szoktak az utcán lányokat fogdosni.
2013. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Leszólítani sem szoktam nőket az utcán,mert semmi esélyem nem lenne, nem hogy fogdosni.
2013. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Naa megcsináltam, buszmegállóban csókoltam egy szép nő nyakába

Elkezdett röhögni és mondta, hogy nem vagyok normális

2013. máj. 18. 17:07
 24/33 walk w1th mee ***** válasza:

örülj hogy ennyivel megúsztad:D

te beteg vagy...XD

2013. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
24-es csak egy gyors puszi volt :) Csak röhögött :D
2013. máj. 18. 17:09
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer elkap egy borostás, izzadtságszagú rozzant b.zi és megcsókol, mert olyan kis cuki vagy.
2013. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
95%

Esküszöm lassan már félek kimenni az utcára, amilyen aberrált állatok vannak.

Neked semmit nem mond az hogy személyes szféra? Már arra allergiás vagyok, ha egy idegen 2 lépésnél közelebb jön.. Ha ilyennel próbálkoznál, akkora pofont kapnál hogy kitekeredne a nyakad, még tökön is rúgnálak, az se érdekel ha rendőrségi ügyem lenne belőle..

2013. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

hát, ha ott lenne a férjem akkor ő vágna pofán, ha nem , akkor én.


27/N

2013. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ha valaki ronda ez az egyetlen lehetősége marad - mondjuk van még pár, de ez az egyik fő irányvonal.
2013. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Remélem egyszer valami szkinhed állat letépi az arcodat a puszilgatásért, és akkor majd elmegy a kedved ettől. Komolyan. Szerintem annyira sokkolod a nőket, hogy nem tudnak hirtelen hogy reagálni, és mondjuk (ki)nevetnek. De ha egy harciasabb jellembe botlasz, fiam, olyan nyakleves lesz a vége, hogy ne tovább.
2013. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!