Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felmenni egy idegen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmenni egy idegen pasi lakásába?

Figyelt kérdés

Ti mennétek? Lehet, hogy semmi rossz szándék nincs benne (sőt valószínű), de mégis ott a lehetőség, hogy "mivan,ha"...

idegen=egy-kétszer találkoztunk, elég nyomulós


2012. júl. 3. 08:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
Van idő a pasi lakásába menni,még eszed ágába se legyen felmenni hozzá ha idegen elsőre ismerd meg jobban, vagy ha fel akarsz menni akkor ne egyedül barátnőket vigyél magaddal
2012. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha szép lány vagy, ne menj fel!
2012. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer csináltam ilyet, de nagyon megbántam. Amíg nem bízol meg benne, eszedbe ne jusson.


24/N

2012. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ne menj fel

előző: mi történt? :O

2012. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A lakásában még "nyomulosabb" lesz. Joggal tételezi fel, hogy azért vagy ott hogy ö nyomulhasson. Ha ezt akarod, menj, ha nem, akkor ne.
2012. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A srác elővett egy vadásztőrt, kirakta az asztalra, közölte, hogy csak a miheztartás végett... A többit el lehet gondolni, nem is akarom felidézni. Nem tegnap történt már, harmadik-negyedik randi volt, addig kedves, aranyos srácnak tűnt.


24/N (3-as)

2012. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én a múltkor megtettem,mert azt mondta,hogy beszélni akar velem vmiről ( több közös ismerősünk is van ) hát rámnyomult,nem hagyott békén úgy futottam el ! :SS
2012. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson felmenni! Ha már alapjáraton nyomulós, akkor hazai pályán teljesen elveszti a maradék ömkontrollt.
2012. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én fiú vagyok mi történt veletek van eszetek fiút olyan könnyen ne vigyetek fel ez meg hogy a saját lakásomból fussak ????? nem értem. Bárddal olyat a tökére csaptam volna nem hogy téged mást se tudott volna "bökdösni" szerintem ne engedd fel várj egy kicsit még :)
2012. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A nyomulás úgymond "ok", de a vadásztőr(és az egyéb hasonlók) huu... de erre nem sok esély van azért. egyáltalán lehet ilyen ellen bármivel is védekezni?
2012. júl. 3. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!