Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan reagálnátok arra...

Hogyan reagálnátok arra csajok, ha utcán, buszon egy idegen pasi úgy próbálna ismerkedni hogy elkezdi csókolni nyakatokat vállatokat?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor látok szép nyakú vállú lányokat, pláne itt a meleg és így kint vannak ezek a testrészek. Azt tervezem hogy buszon, utcán stb., aki tetszik nekem, ahhoz odamegyek és elkezdem csókolgatni nyakukat vállukat. Beválhat?
2013. máj. 18. 13:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem teszed egyből a f@rkad a vállára?
2013. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

# 5


Ha nem büdösek nekem még be is jönne a dolog :D



Amúgy meg sajnos ezért a nice try-ért amit a kérdező kérdez sok jót ne remélj.


Persze ha profi módon tudod fogdosni őket, anélkül hogy bárki is észrevenné - akkor azt csak nyugodtan.

2013. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Kérdező: és mi a célod ezzel? Egy kósza numerára keresel valakit vagy egy barátnőt hosszabb távra?

Ha előbbi, akkor sok pofon és tökönrúgás után véletlenül találhatsz valakit, akivel ágyba bújhatsz ingyen és ha mázlid van nem is szedsz össze nemi betegséget.

Barátnő keresésére alkalmatlan a módszered, képzeld el, hogy akit így fel lehet szedni, az ha a barátnőd lesz körbek.féli a baráti köröd.

2013. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
szerintem hamarosan fogak nélkül leszel
2013. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 kovacsdorka. válasza:
Kinyomnám a szemed
2013. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
letépem a golyoidat ott helybe és megetetem veled!
2013. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék, ha lenne egy ilyen bevállalós és jó képű pasi, aki ezt megtenné. Mert a mai fiúkák nagyon nyuszik, lányokról meg ne is beszéljünk.
2013. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

"Én nagyon örülnék, ha lenne egy ilyen bevállalós és jó képű pasi,"


Tudod általában nem a jóképű pasik próbálkoznának így a csajoknál, hanem a randa undorító kretének, akik senkinek nem kellenek.



"Mert a mai fiúkák nagyon nyuszik, lányokról meg ne is beszéljünk."


Nem mindenki k.rva, aki egy ismeretlennek hagyná, hogy csókolgassa.

2013. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
"Tudod általában nem a jóképű pasik próbálkoznának így a csajoknál, hanem a randa undorító kretének, akik senkinek nem kellenek". Ebben tévedsz, mert én nem így próbálkoznék, pedig ronda undorító vagyok. Kicsit sok már, hogy ha valamilyen gáz dologról van szó, azt mindig a ronda fiúk csinálnák. Biztos aki külsőre helyes, annak a lelki világa is rendben van 100%, persze.
2013. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Utolsó, senki nem állította ezt, de tény, hogy pl. eddig engem is kivétel nélkül nagyon elhanyagolt külsejű (és/vagy csúnya), tanulatlannak látszó pasik zaklattak. Amúgy meg zaklathatna Brad Pitt is (csak példa), őt is nyakon vágnám, mert ez mindenhogyan sértő egy nőnek.
2013. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!