Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek, ha nincs...

Hol ismerkedjek, ha nincs facebookom?

Figyelt kérdés
Ma már nagyon sokan facebookon ismerkednek. Nekem nincs facebookom, és nem is akarok oda regisztrálni, mert időrablónak tartom, meg amúgy sincs 1 ismerősöm sincs. De akkor hol tudnék ismerkedni? Élő azért nem jó, mert visszataszító külsőm van, szóval azért jobb a net, mert ott talán meg tudom mutatni azon belső értékeimet, amik talán elfeledtetik a katasztrofális külsőm.

2013. ápr. 29. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Buta kérdésnek tűnhet, de ismerősöd, haverod nem tud ebben segíteni? Pl. bemutatja egy lány ismerősét, akivel esetleg megismerkedhetnétek.
2013. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11: Alapjában véve nem buta kérdés, de erre a válasz kiolvasható már a kérdésben:

"meg amúgy sincs 1 ismerősöm sincs"

Szóval ez az út kizárva.

2013. ápr. 30. 10:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak dolgozol vagy dolgoztál, tanultál valahol.

Próbálj meg a munkatársakkal, iskolatársakkal kapcsolatot teremteni.

Nem csak azokkal, akik szóba jöhetnek, mint partner, hanem bárkivel, mert rajtuk keresztül másokat is megismerhetsz.


Pécsről állandóan mennek ingyenes túrák a hegyekbe, menj el egyre-kettőre.

2013. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mindig is kiközösített voltam.

A túrákon meg az én korosztályom nem képviselteti magát. Meg amúgy is, a csoportos túrákba beleőrülnék, hogy olyan lassan kell menni. Igaz, hogy rettenetesen dagadt vagyok, de elég gyors a gyalogló tempóm.

2013. ápr. 30. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!