Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek, ha nincs...

Hol ismerkedjek, ha nincs facebookom?

Figyelt kérdés
Ma már nagyon sokan facebookon ismerkednek. Nekem nincs facebookom, és nem is akarok oda regisztrálni, mert időrablónak tartom, meg amúgy sincs 1 ismerősöm sincs. De akkor hol tudnék ismerkedni? Élő azért nem jó, mert visszataszító külsőm van, szóval azért jobb a net, mert ott talán meg tudom mutatni azon belső értékeimet, amik talán elfeledtetik a katasztrofális külsőm.

2013. ápr. 29. 22:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
korod, nemed, lakhelyed? :)
2013. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól teszed!! Ha nem vagy még fent sztem ne is regisztrálj.
2013. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor pl. itt. A Facebook-függők amúgy is nyomik. Megismerkedsz ott valakivel, összejöttök, aztán később azon fog problémázni, hogy hogy merészeled mások képeit "lájkolgatni", miért nem az övét "lájkolod".. :))
2013. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1: 26F pécs
2013. ápr. 29. 22:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezt a facebook-os ismerkedést ti komolyan gondoljátok? Szerintetek hány kapcsolat vagy kufirc alakult ki így? Ráírsz valami full ismeretlenre, és majd abból lesz valami? Próbálkozz inkább élőben, bármennyire is csúnya vagy!
2013. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha ronda vagy, akkor se facebooon, se máshol nem kedvesek veled a lányok. Tapasztalatból beszélek. Én szoktam élőben és facebookon is kezdeményezni, de amint meglátják hogy nézek ki külsőre egyből elutasítanak, lekoptatnak. A csajoknak csak a külső számít, csak a magas, jóképű fiúk kellenek nekik, a többi fiút elutasítják, kigúnyolják, megalázzák.

Szóval csak a magas, jóképű fiúknak szabad leszólítani lányokat, mert őket várják a lányok, őket veszik emberszámba is. A lányok szemébeen a csúnya fiúk kis férgek, akiket el kell taposni, akiknek úgysinscsenek érzelmei, érzései.

2013. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Élőben is ismeretlenekkel veszed fel a kapcsolatot lényegében. Ilyen szempontból nincs különbség. Viszont élőben mindjárt megítélik az embert a külseje alapján, míg neten csak akkor, ha képet küldök. Abból is lehet játszani, hogy a lehető legelőnyösebb legyen (bár azokon is félelmetesen ronda vagyok.)
2013. ápr. 29. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Beszélsz itt össze-vissza baromságokat. Szóval akkor csak jóképű és ocsmány formák élnek a világon? Vannak teljesen átlagos srácok, és lányok is. Nem kéne ilyen negatívan hozzáállni a dolgokhoz, mert így a büdös életben egy nőd nem lesz..
2013. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6: Igen, ezt én is többször tapasztaltam már. Próbálkoztam élőben is régebben, de elegem lett belőle, hogy 1 percig sem tudok eljutni élőben, mert azonnal lepattintanak.
2013. ápr. 29. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát bizonyára komoly előrelépés lesz ha meglát élőben a társ...
2013. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!