Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek társkeresőn...

Hogy ismerkedjek társkeresőn ha (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék ismerkedni, párkapcsolatra is nyitott vagyok. Sajnos most nincs olyan lány az életemben akivel ezt el tudnám képzelni, ezért is szeretnék új ismerősökre szert tenni. Regeltem egy társkeresőre, viszont valami oknál fogva nem akarok még képet felrakni.. Zavarban vagyok egy kicsit :D Nem azt mondom, hogy csúnya vagyok tulajdonképpen megvagyok elégedve a külsőmmel, magas vagyok, sportos alkatom van, de valamiért nem akarom az arcom adni ehhez. Zavar a tudat, hogy mint termék piacra dobom magam aztán válogassanak még rajtam kívül sok srác közül és ha valaki azt gondolja, hogy elég jó vagyok akkor kapok egy esélyt arra, hogy beszéljek vele. Túlreagálom ezt a dolgot vajon? 21 éves vagyok..

2013. ápr. 26. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Márpedig a társkereső oldalak pont erről szólnak. Mindenki válogathat a termékek közül, mint a boltban, annyi különbséggel, hogy itt a termék jó eséllyel nem akarja majd, hogy megvedd.
2013. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg maradok a személyes ismerkedésnél, kár hogy erre alig van időm..
2013. ápr. 26. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a magyar társkeresők 99.99%a üzlet, ahol az a cél hogy az üzemeltetőnek minél több pénz legyen a zsebében így igen arról szól hogy tedd fel a képet, fizess és keresd magadban a nem létező hibát, hogy miért nem válaszol egy egyedi kedves levélre a kamuprofil csaj.
2013. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Erre nem igazán gondoltam még.. De van benne valami! Nem fogom magam rajta emészteni magam ha nem ír vissza egy csaj, úgyis vannak még akik esetleg jól érezhetnék magukat velem... :)

De hát ilyen ez, nincs már suli... Ott könnyű volt csajozni, főleg koliban de azoknak a szép időknek vége :)

2013. ápr. 26. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Love.hu-s statisztika: Csaj 3 hónapja vip, kint van publikusban pár tangás képe. Elvileg minden nap belép. Kapott levelei 3000-et súrolják, olvasatlan ugyanennyi. Ezek után ki az az idióta ki megírja neki a 3001. levelet??


Ad2 amit én észrevettem. Kitöltetlen adatlap. Feltesz 1 képet, alap adatokat kitölti és ennyi. Legalább azt árulná el magáról hogy utálja a macskákat, így legalább az olyan pasi kinek 3 macskája van otthon nem fog ráírni.. Szóval az ilyenek nem tudom miért is vannak fent. Ego építés, vagy unalom miatt... de hogy nem párt keres az biztos. Sajnos 18-24 éves Pest közeli korosztály 90%a ilyen...

2013. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor nem fűzök nagy reményeket ehhez az oldalhoz, csak kicsit már rossz h nem volt barátnőm lassan 1 éve, kicsit magányos vagyok.. Gondoltam adok egy esélyt rá, na de akkor beállok a csodára várók sorába én is... :)
2013. ápr. 26. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve nincs. Kezdem megszokni az egyedüllétet. Legalább megtanultam főzni... Netes társkeresés olyan mint a lottó, kevés esély, nagy mák kell hogy megnyerje az ember.
2013. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!