Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szánalmas dolog, neten kereszt...

Szánalmas dolog, neten keresztül ismerkedni? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
26/L

2013. jan. 27. 18:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas? Már nem az van, mint 20 éve, hogy csak a rusnyák meg a fogyatékosok ismerkedtek újsághirdetésben, "csinosnak mondott" meg "jóképűnek mondott" jelzőkkel. (Akkor még ugye nem volt fényképes társkereső :D)
2013. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"nem egy dobozban kéne élni b*szdmeg. told ki a pofád a levegőre, és legyél már olyan mint egy...EMBER"

Én pl. elég sokszor kitolom a pofám, mégis bárhova megyek csak 40 év felettiek vagy csak nők vannak...

Amúgy a mai világban nem szánalmas egyáltalán, az emberek többsége szerintem nem veti el ezt a lehetőséget.

2013. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas?! Egyáltalán nem az.
2013. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A zárkózottságodból mindenképpen fel kell adnod.

Nem kötelező egyből randiznod, lehet előtte beszélgetni, ismerkedni, de a dolgok a személyes találkozókon dőlnek el.

Ha valami nagyvárosban laksz, több lehetőséged van, ez kisebb településen viszont türelmesebbnek kell lenned, mivel kevesebb a potenciális jelölt.

2013. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Oké, kitolom a pofám, :D

.....

2013. jan. 27. 20:32
 16/21 A kérdező kommentje:
Amúgy falun lakok, és igy nehéz....ugyebár, a potenciális jelölt a környékemen belül nulla. Nem társkeresőn, én skypen ismerkedek most....
2013. jan. 27. 20:34
 17/21 A kérdező kommentje:
Mindenkit *felnyomtam! :D
2013. jan. 27. 20:35
 18/21 A kérdező kommentje:
És az erkölcstelen dolog, hogyha egyszerre több pasival is irogatok/ismerkedek ?? ...Persze egyiküknek sem igérek semmi konkrétumot.
2013. jan. 29. 14:38
 19/21 anonim válasza:
szerintem nem szánalmas, ha máshol nem tudsz igazán, akkor a net amolyan végső megoldás, én is próbáltam már, de valahogy sosem jött be, vagy olyanok találtak meg, akik halál unalmasak, vagy egyszerűen egy idő után nem írtak vissza. Sok a barom a neten persze tisztelet a kivételeknek, én nem vagyok híve ennek, jobb szeretek személyesen szemtől szembe beszélgetni, ismerkedni.
2013. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, miért pontoztok le a véleményem miatt? Szerintem maga a társkerező az, tele buktatókkal, csalókkal (más képét rakja ki stb..) Elég nehéz lehet ott normális társat találni. Viszont neten ha véletlen összesodor az élet Pl. egy fórumon jól elbeszélgettek, aztán tovább léptek facebookra, majd találkozókra azzal nincs baj.
2013. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!