Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szánalmas dolog, neten kereszt...

Szánalmas dolog, neten keresztül ismerkedni? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
26/L

2013. jan. 27. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem lehet így általánosan kijelenteni ilyesmit.
2013. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolom,hogy mindenki úgy ismerkedik,ahogy tud/akar
2013. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem nincs benne kivetni való
2013. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

2013at írunk. A neten keresztül kb minden van, miért ne lehetne úgy ismerkedni?

Nem olyan egyszerű, mint egy pizzarendelés, de lányként nem is sokkal lesz bonyolultabb neked.

2013. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem jó alternatíva azoknak, akik nem élnek túlságosan élénk társasági életet és nincs sok esélyük másokat megismerni.
2013. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak emberek,akik szánalmasak,és minden nemű ismerkedési kísérletük kudarcra van ítélve,mert úgy álnak hozzá.De van akinek be jött,sok házasság,gyerek lett már ilyenből.Én élettársat találtam neten.
2013. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Én csak igy tudok, mert zárkózott tipus vagyok....kevés még az önbizalmam, de már fejlesztem. :) Megnyugtat, hogy nem tartsátok szánalmasnak. Amúgy ugyanúgy el lehet bukni, mint élőben. Elég, egyetlen nem stimmelő mondat, vagy válasz, és vége.
2013. jan. 27. 18:54
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Neten ismerkedni nem az, de társkeresőn igen! Szerintem.
2013. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

Circling Albatross válasza:


Szerintem jó alternatíva azoknak, akik nem élnek túlságosan élénk társasági életet és nincs sok esélyük másokat megismerni.


nem egy dobozban kéne élni b*szdmeg. told ki a pofád a levegőre, és legyél már olyan mint egy...EMBER.


am a netes ismerkedés addig jó, mint minden: amíg át nem esel a ló túloldalára.

2013. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem az, de nekem nem jött be. Szerintem sokkal jobb, ha egy emberrel személyesen beszélgetsz, mert már akkor le tudod szűrni, hogy érdekel-e. Tehát ha a netre kell hagyatkoznod, ne húzd soká a levelezést, mert akkor túl jónak képzelheted az illetőt, majd összejössz vele és rájössz, hogy mégse ő kell, majd jöhet a fekete leves. 22/F
2013. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!