Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális ha szeretnék...

Az normális ha szeretnék megmenteni egy lányt? Lehet azért mert soha nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Mondjuk a híradóban látok egy hírt egy megerőszakolt vagy kirabolt lányról aki hiába kiabált segítségért, nem volt ott senki aki segíthetett volna, mindig olyan érzésem támad, hogy miért nem voltam ott, miért nem tudtam segíteni, vagy ha éppen elesett, felsegíteni. Tudom, hogy nem menthetek meg mindenkit, de olyan jó érzés volna legalább egyszer segíteni ilyen vagy hasonló helyzetben. 22/F

2013. jan. 19. 13:52
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Nagyon aranyos, h-h nem volt még barátnőd? :D fura...

De amúgy nem fura, én is sokszor elképzelem, h megmentek valakit, elég lélek simogató érzés. Segíts az embereken, az apró gesztusok is hidd el, hatalmas boldogságot jelentenek. Egy kis figyelmességgel, bárkit leveszel a lábáról. Mindig adódnak olyan helyzetek, ahol segíthetsz. vakokat átsegíted az utcán, a néninek felcipeled a nehéz csomagját, a babakocsit leveszed a búszról, anyukádnak segítesz a háztartásban. Nem lesz senki puhap+csű attól, h nem olyan bunkó degenerált, mint pár "menő csávó". Szóval ne ilyedj meg, csak normális gondolkodású vagy. (19/L)

2013. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Ja és egyébként, ez az érzés azért is lehet, mert úgy érzed a lányok nem fognak önmagadért segíteni, egy bajba jutott lányt könnyebb megkapni, mert azok ha benned lelik meg a mankót, akkor rád fognak támaszkodni, de amint a saját talpára áll, lehet elszalad majd. Az egyszerűségben rejlő szépséget, ne becsüld alá, nem kell erőltetni a csajozást. Nincs magason a léc, a pasi felhozatalt nézve, szóval szerintem nem neház nőt találni, csak legyél céltudatos, és kezdeményező. Ha vki elutasít, max elutasít, de jobb mintha megsem próbálnád, küldj vért a pucádba. (19/L) (az előző kommentelő)
2013. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 19:20! Sokáig nem akartam barátnőt, most érzem a hiányt az életemben. Ismerkedni meg csak neten szoktam. Ez eddig nem jött be, mert nagyon sokan messze laknak, akik pedig közel, azokkal semmi nem alakult ki, még egy barátság sem. Élőben félek leszólítani bárkit is, félek az elutasítástól. A legtöbb ember tele van barátokkal, nekem egy sincs és picit rossz érzés ilyenekkel ismerkedni, általában ők soha nem érnek rá, mert a barátaikkal vannak. Én meg egy barátokkal kapcsolatos élményt nem tudok említeni. Tudom, hogy nincs vesztenivalóm a leszólítással, de valamiért eddig nem nagyon tettem ilyet.
2013. jan. 21. 19:55
 24/25 anonim válasza:
Szerintem aranyos a reakciód.
2013. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs baj a fantáziáddal,de a probléma a megmentett lány lenne akibe beleszeretnél,addig a lelki szemetesládája lennél,a legjobb barátja,majd miután felépül az első csillogó lakk fekete Audiba bedobná a seggét és elviharoznának a naplementébe.....te meg ott állnál és kopp.
2013. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!