Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális ha szeretnék...

Az normális ha szeretnék megmenteni egy lányt? Lehet azért mert soha nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Mondjuk a híradóban látok egy hírt egy megerőszakolt vagy kirabolt lányról aki hiába kiabált segítségért, nem volt ott senki aki segíthetett volna, mindig olyan érzésem támad, hogy miért nem voltam ott, miért nem tudtam segíteni, vagy ha éppen elesett, felsegíteni. Tudom, hogy nem menthetek meg mindenkit, de olyan jó érzés volna legalább egyszer segíteni ilyen vagy hasonló helyzetben. 22/F

2013. jan. 19. 13:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem normális,mert jó pár olyan nő van,akiről azt hiszed,hogy meg kéne mentened,erolkodsz,közben meg rájössz,hogy az egész csak színjáték, és jól kihasználtak... Persze itt nem az általad felsorolt peldakra értem,nem csak ugy lehet megmenteni vkit. Hidd el, vonzod majd az olyan nőket akik kihasznalnak(majd ha lesz miert...)


Kakarotto

2013. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te egy beteg elme vagy és pont ezért kerülnek el téged a csajok is. Látszik , hogy képregény függő vagy, meg sokat játszol számítógépeden. Te fejedben, elképzeltél egy világot amiben te lennél Superman, csak az igazi világ nem így működik. Ha éles helyzetben lennél, te szarnád elsőnek össze magadat, amikor valakit ki kellene menteni. Mikor meglátnád, hogy ott állják a csaj 2n körül, és pl kést fognak a torkához, megnézném milyen reakciód lenne. Inkább ébredjél fel az álmodból, és menjél le a szomszéd nénihez, és mond meg neki, hogy szívesen bevásárolsz neki naponta, meg segítesz neki, a takarításban.
2013. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

de sztem is azért van, mert tudod hogy így lehet bőven esélyed annál a lánynál, régen én is így voltam de még most is :D

f19

2013. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

14:16 - Idős nénin is segítek, csak máshogy. Nyilván nem hagynám a földön feküdni, de mégsem lenne bennem olyan érzés, mint egy fiatalabb lánynál, fura is volna. Segítettem időseknek boltban, utcán elmondtam merre menjenek, hogy megtalálják amit keresnek, stb, és jó érzéssel töltött el ez is.

14:27 - Értékelésben a többiek kifejezték a véleményüket, csak annyit tennék hozzá, képregényt évek óta nem láttam, számítógépes játékok meg eléggé messze állnak tőlem.

19:50 - Eltalátad, bennem van a "hátha megismerkedünk" érzés. :)

2013. jan. 20. 12:05
 15/25 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 20. 12:05
 16/25 anonim ***** válasza:
akkor scak szimplán a csaj hiány miatt van ez. Ez nem igazi empatikus dolog. Viszont ilyene estben egyáltalán enm biztos hogy utána egy lány akarna bármit is tőled. Pl emgeröszakols élmény után (még ha nem is következett be) akár évekig nem képesek kapcsolatot létesítnei a nők a megrázkódtatás miatt. Inkább ismerkedj rendesen, ne várj ilyen helyzetre. 22 évesen már túl kéne lenni pár kapcsolaton.....
2013. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
"Rendesen" ismerkednék ha tudnék, de nem tudok. Még barátaim sincsenek, senkivel sem tudok valamiért jó kapcsolatot kialakítani. Volt egy személy akivel jóban voltam, de már nincs, szerintem önhibámon kívül. Ennek megítéléséhez le kellene az egész történetet írnom, de nem kívánom itt kibeszélni.
2013. jan. 20. 13:24
 18/25 anonim ***** válasza:
dolgozol vagy tanulsz még? Olyan nincs hogy valakinek önhibáján kívül nincsenek barátai. Minden esetben amikor valakinek ennyire nincsenek szociális kapcsolatai az saját hiábja. önbizalomhiány, önértékelési zavar stb. Ezeken lehet változtatni és javítani.
2013. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Tanulás mellett dolgozom, vagy munka mellett tanulok, ahogy tetszik. :D
2013. jan. 20. 13:46
 20/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet hogy ne találj barátokat, ismerősöket.
2013. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!