Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen Flegma velem?

Miért ilyen Flegma velem?

Figyelt kérdés
Csak ismerkedni szerettem volna vagy "Barátkozni"... De nem lehet mert Bunkók velem... Ez az egész úgy volt hogy Facen volt egy lány aki nagyon Aranyosnak tűnt.. Legalábbis csak azt hittem hogy Aranyos "Kedves" de nagyot tévedtem... Igaz hogy nem ismerem de egy városban lakunk és hát itt ebben a városban ahol lakom nem sok embert ismerek a Hülye osztály társaimon kívül és a 2-igaz barátaimon... Elsőnek még nem is írtam erre a lányra azóta hogy megjelöltem azóta lassan 1-Év telt el.. és úgy mertem rá írni hogy van ez a Ask.FM Tettem fel neki névtelenül ott kérdéseket aminek úgy tűnt hogy nagyon örül.. és válasznak írta ott hogy ki vagyok? én meg írtam neki hogy írok a Facemben és majd meg tudja.. Hát írtam is neki.. csak nagyon nem örült neki próbáltam kérdezgetni Facen is... Kérdeztem tőle hogy mi a kedvenc tantárgya válaszolt is rá.. És mikor azt kérdeztem tőle hogy mit szokott csinálni itthon.. ő erre ideges lett és ezt írta hogy hagyjam békén és ne írjak többet.. Én meg azt is tettem nem írtam neki utána már semmit sem.. Meg fogtam és ki töröltem az ismerősük közül.. Tudom hogy a Facebook nem Ismerkedős oldal... De hát akkor is hogy szerezhetnék Barátokat ha meg igazából oda mennék egy lányhoz vagy egy Fúhoz egyből el küldenének a melegebbik oldalra ahogy ma tették.. Velem mindig ez történik.. Azt utálom az emberekben hogy még lehetőséget sem adnak arra hogy megismerjem őket... Tisztelet a kivétel.. Ha van egyáltalán olyan... De úgy látszik nincs.. Képesek megítélni a külsőm miatt meg az miatt is amilyen iskolába járok.. Mit csináljak?..:(

2012. nov. 6. 21:41
 1/1 anonim válasza:
Nekem írhatsz, szívesen ismerkedem. Hajdú-bihari vagyok srác vagyok. :)
2012. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!