Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ilyen flegma velem?

Figyelt kérdés
Nem rég kibékültem az exemmel. Megbocsátottam neki, és mondta, h lehetnénk haverok akkor továbbra is. Aztán úgy éreztem megint szórakozni akar velem és hanyagoltam msn-en nem írtam neki meg mikor írt akkor ki is léptem a köszönését se fogadtam. Az előzményekről annyit, h sokszor megalázott és sértegetett szivatott. Nem tudom most hibáztam-e vagy ezt jól tettem? Mit gondoltok? Nagyon szerettem és amit tett azt úgy érzem nem érdemeltem meg régen. Múltkor viszont gondoltam azért írok neki erre felgmán egyszavas válaszokkal megdobott majd 10 perc után írta, h na lépek szia...
2009. júl. 17. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ha "Megbocsátottam " neki, akkor viseld el.

tudta milyen a természete. vagy ha nem akkor most már tudod.

ennyire szeret.


"Az előzményekről annyit, h sokszor megalázott és sértegetett szivatott. "

hát ezek után megbocsátc, akkor viseld el...


TE hagyod(tad) magad, elviselted tőle,akkor ne panaszkodj.


mert ha 1-2szer megalázz,vagy megbánt, elnézhető,előfordul, emberek vagyunk, de te sokszorról beszélsz... ezek után semmit nem mondok...

2009. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!