Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettek velem bunkók az...

Miért lettek velem bunkók az emberek?

Figyelt kérdés
Velem mindig csak a baj történik... Nem tudom hogy mi változtassa meg az embereket... Szerintem ez a Facebook Közösségi oldal tesz tönkre mindenkit.. Az a bajom hogy Facebookon akikkel megismerkedtem emberekkel azok valamiért meg utáltak engem..:( Flegma velem majd nem csak az összes... A legnagyobb baj hogy még okot sem adnak hogy miért utálnak... Mindig csak rólam megy a Téma hogy Idegesítem őket STB.. Pedig csak próbáltam megismerkedni emberekkel de ahogy látom hogy annyira rosszul sikerült hogy most mindenki meg utált..:/ Mindig ez történik velem és nem tudom felmérni az okát... Egyszerűen Facen megismerkedek egy Lánnyal jól elvagyunk meg minden és egyszerűen 1-2 nap elteltével nem is ír már ha meg fent van és írok neki Facen akkor elküld a melegebbik éghajlatra... Hozzá tenném azt is hogy én találkoztam ezekkel a személyekkel igazából is... Nem tudom mostanság mi a baja lett mindenkinek velem..:( De mindig megutálnak... Ez miért van?... Úgy érzem már nincs értelme az életemnek egy Senki vagyok... Vannak barátaim igaz de csak bevallom 2 Fiú barátom van akik legalább megértenek... De akkor is az aggaszt még a mai napig hogyha megismerkedek valakivel legyen az lány vagy fiú meg utálnak aminek nem tudom az okát... Ez nem csak velem van így másokkal is?...

2012. okt. 24. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h mennyi idős vagy?
2012. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl gyakran írsz rájuk, zaklatod őket? Értelek én, te egy olyan ember vagy, akinek szüksége van arra, hogy beszélhessen valakivel, meghallgassák. De nem mindenkinek hasonlóak az igényei, és ezért fordulnak el az emberek tőled, mert minden bejelentkezés alkalmával már felugrik az ablak, hogy üzensz nekik. És egy idő után úgy érzik, csak akkor tudnak téged levakarni, ha bunkóak veled.
2012. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sosem írok nekik..:( vagyis amikor megjelöltem őket Facen ők írtak nekem hogy ki vagyok... és én írtam nekik hogy csak úgy "megjelöltelek" nem-e gond?.. Utána jól eltudtunk beszélgetni meg minden és egyik napról a másikra Bunkó Flegma velem az összes..:/ és eddig is ők írtak rám hogy "Hogy vagyok?" meg ilyenek... Azt még szerintük én piszkálom őket... Ezt nem értem csak..:( egyáltalán miért utáltak meg ha ők írtak nekem mindig... Most meg a hátam mögött kibeszélnek hogy milyen idegesítő meg hogy milyen két színű vagyok még én... Pedig aztán egy sértő szót nem mondtam nekik.. Még találkoztam is ezzel a személlyel.. De csak jót nevettek rajtam és elmentem onnan...
2012. okt. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!