Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Hol és hogy kell ismerke...

FIÚK! Hol és hogy kell ismerkedni? Mik az alapok? Nektek mi jön be egy lányon? Mit néztek meg először rajta?

Figyelt kérdés

Nyár,strand,mindenki bulizik... De nekem még sincs párom.Strand szórakozóhely?(Azért szeretnék elkurvulni)..Hogyan öltözködjek egybe ruha vagy rövid gatya netán szoknya?Persze tudom ,hogy mindenkinek meg van a maga ízlése.De vannak olyan praktikák amitől a fiúk lehidalnak,mint például hajcsavargatás?


kort és nemet írjatok :D

(Bocs a túl sok kérdésért és a fogalmazásért, fel vagyok pörögve :D:D)


L/15,5



2012. júl. 7. 16:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na puff :D :)
2012. júl. 7. 19:32
 12/12 anonim válasza:
Magánvélemény - én egy lányon mindig az arcát nézem meg. lehet bármilyen popsija, melle, lába, testalkata nem érdekel (kivéve a szélsőség, ha túl sovány - szeretem ha van mit fogni egy lányon). Ha mosolygós, aranyos, engem teljesen elbűvöl. :)
2012. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!