Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell discoban ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell discoban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még nem voltam ilyen helyen, de az egyik barátnőm megígértette velem, hogy elmegyek vele, és szeretnék bepasizni. Milyen ruhát vegyek fel? Nagy baj, ha nem tudok táncolni?


16/L



2012. júl. 7. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Disco-ba? Nem az a legjobb hely az ismerkedésre. Bár attól függ, mit akarsz a pasitól.
2012. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 AvernusTriad ***** válasza:
Ha be akarsz pasizni, akkor mindegy, csak kicsi és szűk ruha legyen. (Egyben ribancnak is fognak nézni, de gondolom ez nem zavar.)
2012. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatot akarok. (Csak nem olyat mondjuk mint ami a legtöbb ismerősömnek van: le se szállnak egymásról, minden nap találkoznak, stb. Nincs is saját életük...)
2012. júl. 7. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Hát az biztos, hogy nem velem fogsz ismerkedni arany virág szálam. :D


"Mert aki discoba jár pasizni,

Nem fog, csak fagyizni.

Jó nagy dákó járja majd át,

Gyk-ra fog jönni sírni, hogy átb*szták." Elnézést, de sokadik ilyen kérdés, és már kikívánkozott belőlem. Tiszteletem!

2012. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
A verses vagyok... kapcsolatot szerintem nem a discoban fogsz találni... legalábbis én kapcsolatot szeretnék így 16 éves fejjel, de nem megyek ezért szórakozóhelyre, hanem inkább komolyabb helyeken nézek szét, hátha normálisabb lányt találok :D
2012. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 AvernusTriad ***** válasza:
Ha kapcsolatot akarsz, nem a legjobb helyen keresed. Viszont akkor normálisan öltözz, ne TÚL kihívóan és ne add magad könnyen egy piáérrt és egy-két szép szóért.
2012. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatért ne a disco-ba menj. Ott főleg akkor ismerkedj, ha testi szükségleteidet akarod kielégíteni.

25/N

2012. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam inni, nagyon nem bírom az italt, egy kis pohár pezsgőtől is becsíptem karácsonykor :D
2012. júl. 7. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne discoba ismerkedj,ott nem lehet.
2012. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4. komolyabb helyek,mint pl.?

u.i:jó volt a vers :D :D

2012. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!