Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell discoban ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell discoban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még nem voltam ilyen helyen, de az egyik barátnőm megígértette velem, hogy elmegyek vele, és szeretnék bepasizni. Milyen ruhát vegyek fel? Nagy baj, ha nem tudok táncolni?


16/L



2012. júl. 7. 13:22
1 2
 11/13 pamparamm ***** válasza:
Egy kis mentés! Discoban is lehet ismerkedni, nem mindenki olyan gyökér ott sem, legalábbis a mi környékünkön! Igazából ha csak ismerkedsz akkor nincs gond, új barátokat szerezni, új embereket megismerni, és esetleg később az Ő társaságukkal discon kívül találkozni, úgy pasizni az szerintem egyértelműen mehet! Persze igen, ott vannak a disco patkányok akik ráhajtanak mindenre ami mozog, na azokkal vigyázz, és NE menj ki senkivel "beszélgetni"...
2012. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha nem egyéjszakás kalandra vágysz ne a legrövidebb ruhád huzd fel. kicsit lazán, elegánsan mégis nőiesebb ruhákat vegyél fel. elég ide egy pántnélküli felső, sok kiegészitő, ilyesmi:)
2012. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Egy kapcsolatot akarok. (Csak nem olyat mondjuk mint ami a legtöbb ismerősömnek van: le se szállnak egymásról, minden nap találkoznak, stb. Nincs is saját életük...)


istenem milyen fennkölti szavak egy 16 éve szájából!nincs is saját életük.Elárulom, neked sincs még saját életed,anyád és apád pénzén mész bulizni,azon iszod magad részegre és veszik neked a cigit,vagy esetleg fogalmuk sincs róla.Neked még nincs saját életed,és a legnagyobb gond az,hogy 16 éves korodban csak azzal vagy elfoglalva hogy bepasizzak,de nem ám úgy hogy szerelem legyen belőle,csak egy kettyintés,mert hiszen nagylány vagyok,saját életem van,saját gondolkodásom.

Gratulálok!Majd akkor lesz saját életed ha tanulsz,és lesz rendes munkád és fenn tudod magad tartani.Akkor mondhatod hogy a saját életed.Addig meg csak egy élősködő vagy.

2012. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!