Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell discoban ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell discoban ismerkedni? Lányok véleménye érdekelne. Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy nektek lányok milyen stílusú/öltözködésű pasik jönnek be. Tánc közben hogyan közelítsek felétek/hogyan szólítsalak le? És ha már táncolunk mivel tudnám fölkelteni az érdeklődéseteket (természetesen nem durván tapizós dolgokra gondolok, bár valakinek ez jön be). Tánc után mit csináljak?
2011. máj. 25. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézzél ki jól, meg legyen jó dumád.
2011. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hányd körbe a padlót ,felkelted mindenki érdeklődését ...
2011. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

először szerintem érdemes szemezni.ha a csaj viszonozza, akkor odamehetsz táncolni, de lehetőleg ne érintsd meg, csak legyetek egymással szemben, mosolyogj szépen :D


aztán ha látod, h szívesen táncol veled, akkor pár nóta után meghívhatod egy kólára.

ha a hangzavar engedi, akkor próbálj vele beszélgetni.


öltözködés: lehetőleg ne kamu armani meg gucci cucc legyen rajtad :p valami egyszínű galléros póló és koptatott farmer mondjuk megfelelő választás.

fuxot lehetőleg ne, max egy igényes fémszíjas óra.

nekem mondjuk ez jön be. nem tudom, h te milyen stílusú csajokra bux.

2011. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél elegáns és udvarias. Ne taperolj senkit, majd a nő elkezdi,ha akarja. Szemezz és menj oda beszélgetni.
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolóval tökéletesen egyetértek. Annyit hozzáfűznék, hogy amennyiben komolyan óhajtasz lányokkal discoban ismerkedni, lehetőleg ne légy tajtékrészeg, és lehetőség szerint ne is láthatóan ittas lányokra kezdj nyomulni. :)
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ti milyen világba éltek?:DDD 18.század? Most már úgy kell csinálni hogy először tipi-tapi azt ha morci van akkor fari:D:D:D Én így csinálom mit régieskedjek?:D Bár 20felett már biztos más a téma:D
2011. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen,talán én vagyok vén,de elég nagy bunkóságnak tartom, ha csak úgy odajön tapizni valaki.
2011. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát most mit lehet csinálni disco-ba ha eleve:

1.Ha ott összejössz 1L/Fiúval,akkor kb. 10% esélyed van rá,hogy nem fog megcsalni,akkor mi értelme ott romantikázni?:) Lehet nem így kéne,de amilyen helyre én járok ott rögtön kiröhögnek ha fantázgatni hívod a csajt.:-DDD

2011. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális csajok és srácok nem járnak diszkóba. Komoly kapcsolatot pedig főleg nem ott keresnek.
2011. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!