Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Hol és hogy kell ismerke...

FIÚK! Hol és hogy kell ismerkedni? Mik az alapok? Nektek mi jön be egy lányon? Mit néztek meg először rajta?

Figyelt kérdés

Nyár,strand,mindenki bulizik... De nekem még sincs párom.Strand szórakozóhely?(Azért szeretnék elkurvulni)..Hogyan öltözködjek egybe ruha vagy rövid gatya netán szoknya?Persze tudom ,hogy mindenkinek meg van a maga ízlése.De vannak olyan praktikák amitől a fiúk lehidalnak,mint például hajcsavargatás?


kort és nemet írjatok :D

(Bocs a túl sok kérdésért és a fogalmazásért, fel vagyok pörögve :D:D)


L/15,5



2012. júl. 7. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kedves tekintettől, egy mosolytól, és intelligenciától mentem lehidalok :DD Add önmagadat, beszélgess és öltözz ahogy kedved szottyan :P Én szinte bármire vevő vagyok ilyen téren, ha önmagát adja (a gót csajoktól akár a diszkósig is, ha el tud fogadni olyannak, amilyen vagyok :P)

F/16

2012. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre egy normális válasz aki nem akad fen egy hibán ,hogy nemtok rendesen írni (Ł)köszönöm :D
2012. júl. 7. 16:52
 3/12 A kérdező kommentje:
(Azért NEM szeretnék elkurvulni) *
2012. júl. 7. 16:57
 4/12 anonim válasza:
villantás
2012. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.. én is helyes srác vagyok még sincs barátnőm. Érdekes egy világ, nem? :)


Én először a külsőt figyelem (mint mindenki). Legyen igényes, ápolt. Ne legyen duci, és az arca legyen szép. Az értelem.. jó ha van bár ez ritka... :)

Egyébként ha jó alakod van és lábaid, akkor előnyös a rövid farmernaci.

A kedves mosoly tényleg lenyűgöző tud lenni. :)


20/F

2012. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:) ha fogszabis leszek ,az nem gond?

Am igen hosszú lábam vannak és magas vagyok

2012. júl. 7. 17:06
 7/12 A kérdező kommentje:
A villantás nem az én stílusom
2012. júl. 7. 17:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó nem gáz, nekem is van, csak ügyelj arra, hogy alaposan tisztítsd :D (első rendes vagyok :P)
2012. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
rendben :)
2012. júl. 7. 17:25
 10/12 anonim válasza:
Hát ha magas vagy, akkor esélyetelen vagy nálam. Az alacsonyabb lányokat szeretem.
2012. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!