Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jó lett a félévi, szerintetek...

Jó lett a félévi, szerintetek anya belemenne?

Figyelt kérdés
egy kis Life tetoválást akarok alkaromra:'D

2016. febr. 4. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat persze, also tagozatban jo lett a felevi, mindjart mehet a tetko is...
2016. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a jelentése a tetkódnak? Milyen életélmény fűződik hozzá? Nem bánnád meg? Vagy csak azért szeretnéd ezt, mert most annyira divatos? Nem szeretnél valami egyedibbet? Gondolom gimis vagy, sajnálom, hogy ezt mondom, de később megbánhatod. Sőt, biztos.

Biztos vagyok abban, hogy amint felnősz, meg fogod unni ezt. És amúgy is, majd akkorra kimegy a divatból.


Ismertem egy akkor 17 éves lányt, aki szintén magára varratott egy nagyon divatos tetkót, "de nem azért mert ez divat, ennek nagy jelentése van számomra, stb". Pár év múlva, amikor már felnőtt volt, bevalotta, hogy tényleg csak a divat miatt csinálta, és már unja, hogy minden nap ezt a "semmit" láthatja. Leszedetni nem akarja, túl fájdalmas lenne neki.


Biztos, hogy te is ezt akarod?

2016. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy egyáltalán? Én sokmindent engednék a gyerekemnek amit mások nem, de ezt nem.
2016. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Most komlyan, jó tanuló (remélhetőleg) gimnazista csajok is már hülyeségeket akarnak magukra varratni? Eddig azt hittem ez az alsó 20% divatja csak. Ne akarj közéjük tartozni


20/F

2016. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk nem ártana tudni, hány éves vagy. nem ismerjük az anyádat, honnan tudjuk, belemenne-e?? szerintem amúgy elég gáz lenne ez a tetkó.
2016. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan egy sablon értelmetlen béna divattetkót akarsz? Te magad bánnád a legjobban ha kinősz a tinikorból.
2016. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok fiu xD nem bánnám megés nem vagyok divatmajom |..|.
2016. febr. 4. 19:43
 8/8 Kim Bo Mao ***** válasza:
Szerintem amíg engedélyt kell kérned addíg nem vagy magadban biztos, úgyhogy én még várnék a helyedben ezzel megvárnám, míg "elmúlik a tűz", hogy amikor unottabb a kedved akkor is akarod-e, vagy csak be vagy sózva és gyorsan szeretnél valami "egyedit", ami a környezetedben (a korosztályod miatt) még nincs senkinek.
2016. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!